Drenas | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T3 Kombi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T3 Kombi | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Mar 07:30 ,

Shes kombin t4 2.5 tdi ....

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 20:02 ,

Kombi

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
19 Tet 21:25 ,

Shitet kombi

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Sht 10:51 ,

Kombi VW

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Gush 22:17 ,

Kombi T3 ne shitje

2 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Gush 19:24 ,

Kombi T3

1 EUR Price Reduced

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Gush 18:40 ,

Kombi T3

Viti: 1994
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 12:47 ,

Shiten 1200

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Korr 10:49 ,

Shiten

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Qer 18:13 ,

Shitet Kombi T3

1 500 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 09:30 ,

Shiten

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Dhj 15:52 ,

shes kombin t3

2 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Gush 21:15 ,

Shitet kombi

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Pri 22:37 ,

VW T2 T3

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Jan 05:27 ,

Kombi T3

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 16:22 ,

Kombi T3

Viti: 1992
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Jan 20:27 ,

shitet t4

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 13:00 ,

Shiter kombi

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Nën 17:57 ,

Kombii

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 21:13 ,

T3

2 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Mar 09:07 ,

Shes apo ndrroj me kombi me ulëse apo dhe vetur

1 400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 08:09 ,

Shitet

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Gush 07:01 ,

kombi t3

3 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Maj 21:42 ,

kombi 2

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 18:10 ,

Shitet nderrohet kombi

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 17:35 ,

kombi

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T3 Kombi | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione