Gjakovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:45 ,

Shitet T4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Pri 17:44 ,

Kombi T4

900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 18:08 ,

Kombi t4

3 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Mar 21:06 ,

kombi

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
02 Mar 22:24 ,

Shitet T4

2 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
20 Shk 11:43 ,

SHES KOMBIN

4 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Jan 18:19 ,

Wolswavgen

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Jan 10:47 ,

TRANSPORTER

4 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
01 Jan 14:07 ,

Vw T4 1.9Turbo Diesel Viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Dhj 15:45 ,

Kombi 1.9 diesel

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 10:30 ,

Shitet

30 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Dhj 09:21 ,

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Dhj 16:14 ,

Shes

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 17:47 ,

Kombi T4

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 09:19 ,

Kombi T4

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Nën 13:33 ,

Shes vw t4 1.9 TDI ,4.guma te reja

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Nën 00:17 ,

T4 transporter 2.5 tdi (i) te kalter maxi

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Nën 11:16 ,

Shitet Kombi 2200 ero

2 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
05 Tet 15:35 ,

Shitet kombi t4

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 14:01 ,

Shes Vw T4 Maxi

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Sht 23:19 ,

Shitet kombi t4

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Sht 17:32 ,

Shitet ndrohet kombi

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Korr 13:33 ,

Shitet Kombi VW T4

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Korr 12:27 ,

T4 2.4 dizel rks

1 300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Korr 06:57 ,

Shes busin t4

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Korr 21:41 ,

Shitet VW T4

124 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 22:00 ,

Shes makin saab

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Qer 11:24 ,

Shitet kombi t4

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 11:08 ,

Punoj Taxi gjakov prishtin gjakov pej gjakov

Viti: 1988
Kilometrazha: > 500 000
21 Mar 18:06 ,

Volkswagen t4 dopelkabin

3 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Mar 13:08 ,

T41.9TDI

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Mar 16:43 ,

Kombe VW T4

3 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Mar 15:07 ,

Shitet t4 2.4 dizell

3 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
10 Mar 15:07 ,

Shitet 3800 ero

3 800 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
09 Mar 17:02 ,

Shes trasporterin T4 Volkswagen

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
04 Mar 16:46 ,

Vw volkswagen

1 550 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
21 Shk 18:20 ,

VW T4 kombi

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 18:16 ,

VW T4 kombi

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Shk 11:55 ,

Shes kombin

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 21:58 ,

Kombi t4

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Dhj 12:10 ,

Wolsfagen

Viti: 2000
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Dhj 12:42 ,

VW T4 1.9TDI FRIGORIFER , URGJENT LIR TIP TOP

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Dhj 20:45 ,

Shes

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 14:16 ,

Shitet T4

1 999 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 16:37 ,

Shitet T4 2.4 TDI 4x4 viti 1997 RKS

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Tet 17:38 ,

Kombi T4

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Tet 17:17 ,

Shitet T4 me tabela te huaja

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 22:24 ,

vw T4 kombi

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione