Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T4 Caravelle

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T4 Caravelle | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 15:44 ,

T4 2.5 tdi me 5 ulse

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 15:19 ,

Olsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:04 ,

VW T4 2.5 tdi 98 8+1 ulse rks 8 muj

40 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Pri 11:31 ,

VW T4 2.5 tdi Karavell 8+1 ulse rks 8 muj -98

4 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 20:52 ,

Shitet Ndrrohet Kamjonet T4 1.9 Disel Rks me 2 par Ulse

1 350 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
14 Pri 11:05 ,

Kamionet T4 2.4 Diesel RKS

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 19:36 ,

ushittt flm merrjep kombin T2 T3 T4

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Mar 19:01 ,

VW t4 1.9 8 ulse 10 muj rks

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 17:27 ,

Shitet kombi T4

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 13:43 ,

U shit Shitet t4 caravelle 2.4

3 900 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 16:52 ,

VW T4

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Mar 18:58 ,

U shitt. Kamionet t4 me dogan

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Shk 22:42 ,

Kombi t4 2.5 TDI 8+1 ulese

3 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 13:08 ,

Shitet t4 ne ghendje tmir

2 100 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
10 Shk 15:55 ,

shes kombin T2 T3 T4 ushittt flmm merrjep

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
25 Jan 13:25 ,

Vw kombi t4 2001 1.9

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Jan 23:15 ,

U shit flm merrjep

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 22:21 ,

Wolsvagen T2 T3 T4 U shit vetem ja kom harru paswordin

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Jan 01:30 ,

Kombi t4 urgjend

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Dhj 15:44 ,

VW T4 2.5 TDI

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 15:44 ,

VW T4 2.5 TDI

2 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Dhj 15:14 ,

Shitet kombi T4

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Nën 00:05 ,

Shitet kombi T4

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 12:03 ,

T4 2.5

2 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Nën 10:22 ,

VW t4 1.9 8 ulse 1 vit rks

2 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Nën 17:08 ,

Shes kombin t2 t3 t4

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Nën 00:17 ,

T4 transporter 2.5 tdi (i) te kalter maxi

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Tet 15:00 ,

T4 2.5

2 800 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Tet 16:55 ,

VW T4

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Tet 16:55 ,

ne shitje

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Tet 15:18 ,

Kombi

1 550 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 13:07 ,

Shes kombin T2 T3 T4

Viti: 1997
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Sht 09:55 ,

vw t4 2.5 tdi

5 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Sht 20:45 ,

Shitet T4

Viti: 1993
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Sht 16:31 ,

Kombi t4

5 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Sht 21:25 ,

shitet t4 1.9 tdi 9 ulse 1vjet rks

2 900 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Gush 20:52 ,

shitet t4 1.9 tdi 1 vjet rks 9 ulse librez

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Gush 10:23 ,

Shes Kombin T4 8+1 Ulse

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Gush 20:34 ,

Vw t4

6 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 19:13 ,

T4 Shes ose boj ndrrim.

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Gush 09:14 ,

shitet kombi t4 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 16:59 ,

Vw kombi t4

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Korr 12:41 ,

shitet kombi t4 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Korr 09:06 ,

shes T4

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
16 Korr 13:07 ,

Shitet kombi

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Korr 08:35 ,

shitet kombi t4 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Qer 20:30 ,

Shes kombin t2 t3 T4 ushit flmm merrjep

Viti: 1997
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Qer 13:16 ,

Shes Kombi WV T4

6 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Qer 08:50 ,

Shes kombi t4 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 17:13 ,

Kombi t4 2.5 tdi

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T4 Caravelle | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione