Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T4 Kombi

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen T4 Kombi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:11 ,

T4 1.9 TDI - RKS

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:57 ,

Kombi T3-T4 1.9 Dizell Fabrikisht Regjistrim RKS 3 Muj

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:54 ,

Kombi T4 2.4 Dizel ngjendje perfekte tip top

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 ,

Kombi T4 1.9 Turbo

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:05 ,

shitet cerada me hekra te aluminit

250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:04 ,

shitet t4 1.9dizel viti 94

1 350 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:49 ,

Vwt4

2 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 09:21 ,

KOMBI T4 M 2.4 D 2000 VITI ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:19 ,

KOMBI T5 1.9 TDI ME KLIM DOGAN MAKSI ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:05 ,

Shitet T4

3 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Dje 23:11 ,

kombi t4

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

Kombi T4 2.4TDI

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:51 ,

Kombi t4

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 19:16 ,

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:01 ,

U shit. Flm merrjep.

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:57 ,

Shes t4 2.5 tdi viti 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:43 ,

T4 Kombi

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 07:28 ,

T4 1.9

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 00:49 ,

Kombi T4 2.4 d

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 20:55 ,

Gjilan

1 350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Maj 20:35 ,

vw Kombi t4 1.9 ndrrim me cedy ose opel combo me use

2 800 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:25 ,

Kombi t4

2 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
06 Maj 12:26 ,

Kamione T4 2,4 dize

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Maj 12:26 ,

shitet kombi 1.9 TDI RKS

2 300 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Maj 20:57 ,

T4 me dogan

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
05 Maj 18:19 ,

VW T4 Kamionet 2 par ulse

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Maj 18:39 ,

T4 kombi

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Maj 18:38 ,

Shitet kombi T4

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 22:49 ,

Shitet kombi T4

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Maj 22:48 ,

Shitet T4 2.5 ose ndrrohet

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 22:44 ,

Shitet ndrrohet T4 2.5 Me regjistrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:44 ,

Shitet kombi T4

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 21:03 ,

SHITET WV KOMBI T4 TURBO DIZEL 1.9 SDI

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 18:17 ,

Kombi T4

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
03 Maj 16:42 ,

SHES KOMBIN T4

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 16:21 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 16:21 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 16:13 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Maj 10:44 ,

SHES KOMBIN T4

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Maj 00:26 ,

Kombi t4 2.5 tdi

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 23:47 ,

Shitet kombi Wolsfagen 1.9 dizell viti 2001

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 19:47 ,

Ushit flm egzoft ������

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Maj 19:31 ,

VW T4 1.9 DISEL 8 ULESE

1 999 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 21:36 ,

Shes Kombi vw t4

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Pri 22:51 ,

T4 t3

34 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Pri 10:39 ,

VW T4 1.9 Turbo Disel RKS

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Pri 09:51 ,

Shitet

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Pri 09:51 ,

I negociuar

2 200 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Pri 20:45 ,

Kombi T4

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen T4 Kombi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione