Gjakovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T4 të tjera

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T4 të tjera | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Jan 14:07 ,

Vw T4 1.9Turbo Diesel Viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Nën 13:33 ,

Shes vw t4 1.9 TDI ,4.guma te reja

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 14:01 ,

Shes Vw T4 Maxi

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Korr 22:00 ,

Shes makin saab

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Mar 17:02 ,

Shes trasporterin T4 Volkswagen

4 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
24 Tet 17:17 ,

Shitet T4 me tabela te huaja

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 18:18 ,

Shitet kamioneta Me marrveshje

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Korr 11:06 ,

VW Transporter T4 2000 (1.9TDI)

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 11:48 ,

T4 FRIGO

2 900 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 22:46 ,

Bus VW T4

4 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 10:28 ,

Shitet Volkswagen T4 me tabela te huja

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 20:59 ,

vw t4 2200€ ⚠️9600km⚠️

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 21:22 ,

VW T4

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Pri 18:14 ,

T4 Kombi

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 15:32 ,

Pikap caddy

2 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
04 Dhj 18:38 ,

Shitet VW T4

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 16:03 ,

vw t4

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Shk 13:31 ,

Kombi VW T5

7 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Shk 18:38 ,

Shes kombin

2 450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 18:06 ,

Vw transporter t4 1.9 dizel

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Shk 12:04 ,

Shitet vw t4

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Jan 17:34 ,

Kombi

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Jan 11:14 ,

Te 4

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen T4 të tjera | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione