Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | T4 të tjera

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen T4 të tjera | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:07 ,

VW T4 1.9 DIZELL 1998 ME DOGANË TË PAGUAR.

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:47 Shitorja ,

VW T4 -2.4 dizell-5 ulse - Me dogan faktur tvsh-viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:51 ,

KOMBI T4 1.9 Turbodiesel

2 550 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:38 ,

kombi T4

1 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Pri 20:09 ,

T4 2.5TDI Transporter

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Pri 15:53 ,

Shes kombin

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Pri 00:59 ,

Kombi FRIGO

3 550 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Pri 00:11 ,

Shitet Kamioneta VW T4 2,5 tri ant Kiper

3 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Pri 11:02 ,

Kamionet T4

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
11 Pri 14:36 ,

SHITET KOMBI T4 1.9 DIZELL TRANSPORTER

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 18:13 ,

Shiten

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 12:44 ,

Kombi T4 2.4 Dizel

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Mar 21:02 ,

Iveco i sapo ardhun

Viti: 2000
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
08 Mar 17:09 ,

Shitet kombi t4 1 vit rigjistrim

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Mar 14:37 ,

Kombi T4 2.4 Dizel

1 250 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 11:35 ,

Shes ose ndrroj

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
27 Jan 12:46 ,

Shes kombin wwt4 2,4 boj ndrrim edhe me lop ose vjeta

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 19:09 ,

shiten hekrat t4

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Jan 16:51 ,

Vw t4 2.4D

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 11:21 ,

T4 2.5TDI 2001 6 ulse Pa Dogan

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Jan 13:37 ,

Shitet VW T4

4 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 01:30 ,

Kombi T4

1 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Jan 19:25 ,

SHITET T4 2.5DIZELL 98 ME KLIM

3 500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Jan 14:07 ,

Vw T4 1.9Turbo Diesel Viti 2000

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Dhj 08:44 ,

T4 1.9 transporter sapo doganuar rexhistruar

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Dhj 11:44 ,

Kombi T4

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Dhj 13:51 ,

Shes kambin ww t4 2,4

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Dhj 12:37 ,

shitet pa defekt gjendje te rregult

3 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 13:02 ,

VW T4

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Dhj 21:24 ,

VW T4

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Dhj 03:24 ,

Shitet

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Dhj 20:00 ,

Shitet VW T4

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 19:20 ,

Shitet T4 maksi 2.4 dizell

1 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Nën 11:02 ,

Shitet

2 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Nën 21:54 ,

Kombi

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Nën 20:06 ,

SHES T4 KAMIONET 2.5 TDI 2001(1 vit regjistrim)

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Nën 13:33 ,

Shes vw t4 1.9 TDI ,4.guma te reja

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Nën 19:04 ,

T4 kmionet

1 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Nën 17:50 ,

Shitet T4 2.5 dizell n gjendje perfekt 1 vjet regj

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Tet 17:24 ,

Kombi t4 2.4Dizel u shite ushiteeeeeeeeeeeeeeeeeee

1 300 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Tet 17:33 ,

shitet kamjoneta t4 2.4 d ne gjendje perfekte

2 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Tet 11:29 ,

vw t4 kombi

3 200 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Tet 18:00 ,

wt4

1 650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Tet 10:54 ,

Punoj taksi me kamionet qmimet ma tlira nprishtine

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Tet 20:41 ,

Kamionet t4

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 10:54 ,

Kombi

2 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Tet 15:12 ,

Shitet

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Tet 11:53 ,

Kamionet t4

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Tet 14:01 ,

Shes Vw T4 Maxi

1 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen T4 të tjera | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione