Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen T5 Të gjitha në Ferizaj

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Ferizaj,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Ferizaj ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:43 Vetura , Ferizaj

VW T6 2.0TDI 2011

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
16 Sht 12:42 Vetura , Ferizaj

VW T5 1.9 MAXI. NDRRIM ME VETUR

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Gush 03:59 Vetura , Ferizaj

Sapo ka ardhur prej jashtit

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Korr 04:50 Vetura , Ferizaj

T5 Kombi

4 550 EUR

15 Korr 01:44 Vetura , Ferizaj

Kombi T5

09 Qer 15:09 Vetura , Ferizaj

Shiter t5 automatik 2.5 2008

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 11:43 Vetura , Ferizaj

Kombi T5

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 15:27 Vetura , Ferizaj

Kombi T5

4 800 EUR

09 Pri 16:06 Vetura , Ferizaj

T5 me 6 ulese me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
18 Mar 07:33 Vetura , Ferizaj

I shitur

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 09:01 Vetura , Ferizaj

T5 shitet me dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 10:50 Vetura , Ferizaj

T5 Kombi

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 23:59 Vetura , Ferizaj

VOLSWAGEN T5

15 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Dhj 00:19 Vetura , Ferizaj

Shes VW T5 1.9 Diesel Klime Karrikat nxemje 170mij km

4 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Dhj 09:08 Vetura , Ferizaj

Kombi VW T5 1.9Diesel I Doganuar dhe Rexhistruar 1Vit

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Dhj 08:59 Vetura , Ferizaj

Shes Kombi VW T5 1.9 Diesel

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Dhj 23:14 Vetura , Ferizaj

Kombi VW T5 Sapo ardhur me dogan 1.9 Diesel

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Nën 06:24 Vetura , Ferizaj

T5 dizell 2.5 atomatik viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Tet 18:12 Vetura , Ferizaj

T5 1.9 Tdi me Klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Sht 23:50 Vetura , Ferizaj

Kombi t4 2.5 tdi

5 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Gush 19:04 Vetura , Ferizaj

T5 1.9 me klim

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Gush 17:31 Vetura , Ferizaj

T5TDI 4x4 klim centrall regj dej nfund vitit

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Korr 21:55 Vetura , Ferizaj

t5 kamionet

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Qer 00:21 Vetura , Ferizaj

Shitet kombi T5 viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 13:26 Vetura , Ferizaj

Kombi Vw T5

8 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 00:26 Vetura , Ferizaj

SHITET T5 KOMBI 2.5 TDI VITI I ARDHUR NGA GJERMANIA����

5 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Maj 01:02 Vetura , Ferizaj

SHITET T5 KOMBI 2.5 TDI VITI 2008 ME DOHAN

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 00:28 Vetura , Ferizaj

SHITET T5 2008 ME DOGAN I SAPO ARDHUR NGA GJERMANIA

5 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 11:23 Vetura , Ferizaj

SHITET T5 KOMBI 2.5 TDI VITI 2008 I SAPO ARDHUR ����

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Maj 19:04 Vetura , Ferizaj

T5 2007 1.9 me 5 ulse

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Pri 14:33 Vetura , Ferizaj

t5 kamionet

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Pri 01:05 Vetura , Ferizaj

Volkswagen T5

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 11:48 Vetura , Ferizaj

Volkswagen T5

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 01:57 Vetura , Ferizaj

Volkswagen T5

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Mar 22:56 Vetura , Ferizaj

T5 me 6 ulese

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Mar 20:18 Vetura , Ferizaj

VW 2.5 TDI / 4here4

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Mar 18:39 Vetura , Ferizaj

T5 kombi multivan

12 300 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:32 Vetura , Ferizaj

Shitet T5

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 12:28 Vetura , Ferizaj

Vw T5 1.9tdi

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 22:02 Vetura , Ferizaj

KOMBI T5 VW 1.9 tdi

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 15:00 Vetura , Ferizaj

T5 kamionet 4x4

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 09:56 Vetura , Ferizaj

shes wv T5

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
04 Shk 20:28 Vetura , Ferizaj

Wolsfagen T 5

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 11:17 Vetura , Ferizaj

Shes VW Kombi T5 Sapo ardhur nga jasht diesel

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Dhj 16:28 Vetura , Ferizaj

VW T5 Transporter

9 100 EUR

03 Dhj 11:17 Vetura , Ferizaj

T5 shitet

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Nën 10:14 Vetura , Ferizaj

Shitet T5 ne gjendje te rregullt

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Nën 12:25 Vetura , Ferizaj

Kamionet VW T5 AUTOMATIK Sapo Ardhur nga zvicra

6 222 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 11:29 Vetura , Ferizaj

shes t5

5 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Tet 16:51 Vetura , Ferizaj

Shes Kamionet VW T5 AUTOMATIK Sapo ardhur nga zh

6 779 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Ferizaj juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione