Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen T5 Kombi Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen T5 Kombi | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:24 Vetura , Besianë

WW T5 1.9 TDI VITI 2005 PA DOGAN ME KLIM

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:47 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI 2008 ME DOGAN ZVICERR

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:23 Vetura , Mitrovicë

T5 1.9 TDI 2006 ME KLIM PA DOGAN MAXXI ����

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:59 Vetura , Prishtinë

Shitet vw t5 1.9 tdi me dogan pagume Klim 2006 maxi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:40 Vetura , Rahovec

Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2006

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:35 Vetura , Prishtinë

Kombi T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:33 Vetura , Prishtinë

Kombi T5

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:03 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW T 5 transporter maxi5 ulse - 2.5 tdi - pa dogan - me klim

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:27 Vetura , Fushë Kosovë

VW T5 5 ulse Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:19 Vetura , Drenas

T5 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:35 Vetura , Gjilan

T5 kombi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 07:54 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI V 2009 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 05:43 Vetura , Fushë Kosovë

lt t5 1.9 tdi maksi i po sa ardhur viti i p. 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 15:56 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI ME DOGAN TVSH ISAPOARDHUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Sht 12:40 Vetura , Prishtinë

KOMBI T5 M 1.9 TDI 2004 ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Sht 07:17 Vetura , Rahovec

Shitet Vv T5 1.9 Tdi 2008 Klim Maxxi

4 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Sht 13:16 Vetura , Mitrovicë

vw t-5 1.9 tdi transpoter me dogan paguar

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Sht 08:47 Vetura , Prishtinë

VW T5 MAXI 1.9TDI

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Sht 08:38 Vetura , Lipjan

Shitet

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 22:18 Vetura , Mitrovicë

VW T5 1.9TDI 2009 ME KLIM

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Sht 06:12 Vetura , Gjilan

VW T5 2007 automatik dsg

6 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:49 Vetura , Prishtinë

Kombi T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Sht 23:06 Vetura , Prishtinë

T5 (Zvicrres)

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Sht 15:03 Vetura , Gjilan

T5 kombi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Sht 18:34 Vetura , Prizren

Shite t5

6 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Sht 08:00 Vetura , Fushë Kosovë

KOMBI 4

2 200 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 21:04 Vetura , Mitrovicë

Shes kombi VW T5 1.9 TDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Gush 22:08 Vetura , Kastriot

Kombi T5 1.9

4 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Gush 10:38 Vetura , Vushtrri

WV T5 2.5 tdi 6 muj rks gjendje tmir

4 809 EUR

24 Gush 19:15 Vetura , Malishevë

Shes kombi

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Gush 18:16 Vetura , Therandë

Shitet kombi t5 i ardhur nga Austria

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 16:09 Vetura , Gjilan

T5kombi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Gush 10:49 Vetura , Prishtinë

Kombi T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Gush 12:03 Vetura , Prishtinë

Kombi T5

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Gush 11:53 Vetura , Prishtinë

Kombi T5

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 10:12 Vetura , Gjilan

T5 kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Gush 04:02 Vetura , Prishtinë

Shitet kombi T5

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
15 Gush 12:41 Vetura , Gjilan

T5kombi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Gush 12:37 Vetura , Fushë Kosovë

TRANSPORTER T5 FRIGO ~ 1.9 TDI ~ 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Gush 12:36 Vetura , Fushë Kosovë

TRANSPORTER T5 MAXI ~ 1.9 TDI ~ 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Gush 17:56 Vetura , Gjilan

T5kombi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 19:13 Vetura , Gjakovë

vw T5 TDI 1.9

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
09 Gush 20:05 Vetura , Gjilan

T5 kombi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
08 Gush 19:53 Vetura , Gjilan

T5 kombi

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Gush 14:07 Vetura , Rahovec

T5 Kombi 1.9 TDI Me 3 Ulse Pa dogan

5 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Gush 20:51 Vetura , Gjilan

T5 ne shitje

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Korr 19:28 Vetura , Prishtinë

Kombi T5 1.9 TDI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 19:27 Vetura , Prishtinë

T5 kombi

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 06:58 Vetura , Besianë

Kamionet

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Korr 18:57 Vetura , Vushtrri

VW T5

7 200 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen T5 Kombi | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione