Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touareg

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touareg | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 20:00 Vetura , Pejë

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 AUTOMATIK RKS

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 19:45 Vetura , Ferizaj

Taureg automatik

17 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:22 Shitorja Vetura , Gjilan

VW Tuareg 3.0 V6 TDI

17 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 Vetura , Prishtinë

VW TOUAREG 3.0 TDI 2010 4x4 I DOGANUAR RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:57 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:34 Vetura , Prizren

VW Touareg 3.0 TDI Viti 2016 Facelift

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 17:15 Vetura , Prishtinë

TOUREG 3.0 TDI FACELIFT VP 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:28 Vetura , Viti

Touareg 3.0 TDI 2015 R_Line Facelift Automatik 4x4 me Dogan

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

TOUAREG 4.2 TDI VITI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:19 Shitorja Vetura , Prishtinë

EDI Rent a Car - +38345235555 duke filluar nga 19.99€

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:39 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 12:36 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 vetura me Qera

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:36 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 12:35 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:35 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a car Dardania +38345880888

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:35 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 12:35 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:34 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania +38345880888 Cmimi nga 19.99 €

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 12:33 Shitorja Vetura , Prishtinë

Rent a Car Dardania

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 12:32 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:31 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DARDANIA +38345880888 Cmimi nga 19.99 E

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 12:30 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99 RENT A CAR B

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 12:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

RENT A CAR BONISI +38345883888 Cmimi Nga 19.99

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 10:40 Vetura , Lipjan

Touareg 3.0 tdi Automatik facelift

95 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:51 Vetura , Pejë

Touareg 3.0 v6

Dje 08:31 Vetura , Gjilan

VW Touareg 3.0 V6 TDI

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 20:20 Vetura , Besianë

TOUAREG 3.0 TDI 4MOTION AUTOMATIK

37 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 19:58 Vetura , Pejë

Gjip bej ndrrim 1 vit rks

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
29 Mar 10:44 Vetura , Mitrovicë

Touareg 2009

7 800 EUR

28 Mar 12:57 Vetura , Ferizaj

Vw Touareg 3.0 Tdi Automatik Dsg 4 Motion I doganuar��

14 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 12:39 Vetura , Prishtinë

VW TAOREG 2.5 DIZELL AUTOMATIK HIGLINE RKS 1 PRONAR

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 12:37 Vetura , Prishtinë

VW TOUREG 2.5 TDI 2006 RKS 6 SHPEJSI 4x4 MOTION GOMA TREJA

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 08:26 Vetura , Pejë

Taureg 3.0 dizell

67 000 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 22:07 Vetura , Prizren

Tuareg

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 21:07 Vetura , Prishtinë

Touareg 3.0 V6 DSG

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Mar 18:54 Vetura , Gjakovë

SHES VW TOUAREG

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 01:59 Shitorja Vetura , Vushtrri

VW TOUAREG 3.0 TDI V6 2008 FACELIFT

8 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Mar 16:50 Vetura , Vushtrri

Shes Touareg 2.5TDI Automatik Rks Klim Full Opcion 2005��

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 02:30 Vetura , Vushtrri

VW touareg 3.0 Tdi 4Motion RKS

13 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 21:59 Vetura , Gjilan

Pjes per kerre kosove

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 21:58 Vetura , Gjilan

Pjes per kerre touareg

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Mar 23:46 Vetura , Prishtinë

VW TAOREG 3.0 DIZELL FACELIFT 2009 tel :044198171

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Mar 21:32 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Mar 15:29 Vetura , Fushë Kosovë

Touareg R-Line

13 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Mar 12:38 Vetura , Ferizaj

VW TOAUREG 3.0 TDI 4 MOTION 1 VIT RKS

15 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Mar 00:01 Vetura , Prishtinë

touareg

14 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 08:37 Vetura , Gjakovë

Touareg 2007

14 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 16:11 Vetura , Drenas

Shitet VW Touareg R5 2.5 TDI 174hp

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Shk 15:35 Vetura , Mitrovicë

Touareg 3.0 tdi

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touareg | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione