Gjilan | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:38 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:11 ,

"AUTO GZIMI" Kemi pjes per Tauran 2.0 Dizell

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:11 ,

VW TOURAN 1.6 TDI NE GJENDJE PERFEKTE

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:23 ,

VW Touran 1.6 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:22 ,

WV Touran 2.0 TDI- DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 07:28 ,

touran

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 22:41 ,

Vw Touran DSG

7 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 22:36 ,

Karrika per Tauran

200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 12:00 ,

1,9 2007 6500 shum i rujtur 5ulse

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 11:25 ,

Shitet VW Touran

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 15:51 ,

Shitet VW Touran 1.6

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 15:38 ,

VW Touran 2.0 DSG viti .2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Pri 10:27 ,

Touran 1.4 benzins

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 11:04 ,

Pjes per Vw Touran 1.9-2.0Tdi Manual-DSG

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 11:45 ,

Touran 1.4 benzins

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 19:49 ,

Vw Touran 1.9 TDI

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 12:53 ,

VW Touran 2.0

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 12:51 ,

Shitet

6 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 22:42 ,

Touran 1.9 Diesel

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 08:33 ,

Pjese per VW Touran 1.9 - 2.0 TDI / 2.0 FSI

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Pri 01:51 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG 170 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 12:52 ,

Fidan

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:00 ,

Shitet Tourani

7 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 22:52 ,

Vw Touran 1.9 TDI 7 ulese 156.000KM Te Garantuara

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Mar 18:59 ,

VW Touran dizel

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 14:09 ,

Vw Touran 1.9 TDI 2006

5 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 11:53 ,

Vw Touran 2.0Tdi DSG HighLine 166.000km i sapo doganuar ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Shk 17:48 ,

shite torani pa dogan ne gjendje shum te mir

7 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Jan 16:53 ,

VW Touran

6 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Dhj 11:22 ,

Touran 1.6 dsg 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Dhj 00:47 ,

Touran 2.0 TDI DSG rks 10 muj

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
07 Dhj 20:29 ,

Shitet Volkswagen touran 1.9 TDI

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Nën 20:07 ,

Shitet Tourani

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Tet 19:41 ,

Shitet seat alhambra 2.0dizell Automat DSG Navi ka

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 13:43 ,

Tauran 2.0 automatik 2013

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Tet 10:49 ,

shitet taurani 2.0 6 shpejtsi ero 4

2 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 23:14 ,

Shitet seat alhambra 2.0dizell Automat DSG Navi ka

9 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Sht 15:38 ,

I SHITUR - AUTO SALLONI GAGI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Gush 06:49 ,

touran 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Gush 00:49 ,

Touran

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 15:53 ,

Touran 2.0

7 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Gush 13:05 ,

VW Touran

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Gush 21:36 ,

Shes touran

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Gush 10:36 ,

shitet

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 19:22 ,

u shit

6 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 18:24 ,

Shes touran

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
25 Korr 18:34 ,

Shes touran

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Korr 10:58 ,

Shes touran 2.0

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Korr 01:30 ,

Shes urgjent touran 2.0

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Korr 19:05 ,

Tauran

7 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione