Prishtinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:58 ,

Touran 1.9 d TDI

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:04 ,

Shes VW Touran

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:04 ,

Shes VW Touran

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 00:46 ,

VW TOURAN 1.9TDI DSG Automatik 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2012

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:18 ,

Touran 1.9 TDI ComfortLine Tabela RKS Model 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:08 ,

TOURAN 2.0 TDI // 7 ULSE POSA ARDHUR //-

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Touran 77 kw tdi 2011 DsG sapo ardhur tash

6 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:04 ,

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

5 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:37 ,

VW Touran 2.0 TDI 2013 DSG Dogan+Homolgim

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:31 Shitorja ,

touaran automatik 2013

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:44 ,

Touran 2.0 TDI DSG 2013 hig/line isapo doganuar nga zvicrra

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:37 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI-Diesel Automatik 7-Ulese -11

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:28 Shitorja ,

touaran 7 ulse DSG

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:27 ,

VV TOURAN 2.0 TDI 5 ULSE VITI 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:23 Shitorja ,

Vw Touran 1.6 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:20 ,

TOURAN 2.0 TDI 7 ULSE VITI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:18 ,

Touran cross 2.0 TDI DSG full extra 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:24 ,

VW Touran 1.6 TDI BLUEMOTION - 2013 mundesi ndrrimi

6 250 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:37 ,

Volksvagen Tauran 2.0 Rks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:36 ,

TOURAN 1.9 RKS 2004 AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:14 ,

Volkswagen Touran 2.0 tdi DSG

5 290 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:41 ,

VW TOURAN 2013 TDI •7 Ulse• DSG AUTOMATIK>I DOGANUAR•TIP-TOP

8 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:40 ,

TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI 1 bregasne DPF vp 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:39 ,

TOURAN 2.0 TDI highline --ndrrim i mundeshem

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:12 ,

VW TOURAN TDI 2011

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:25 ,

VW Touran 2.0 Autoamtik - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:15 ,

Volksvagen Tauran 2.0 Rks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:12 ,

TOURAN 1.9 RKS 2004 AUTOMATIK

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 23:01 ,

VW Volswagen Touran 2.0

4 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 18:17 ,

Vetura Me Qira Audi A3

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 12:14 ,

VW Touran 1.6 Tdi DSG

8 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 08:20 ,

Touran

10 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Maj 19:51 ,

Touran 1.9

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 12:07 ,

Mercedes Bmw Volkswagen Audi Shite Veturen Shpejt tek Ne!

5 555 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 11:15 ,

Touran 1.9 TDI ComfortLine Tabela RKS Model 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 01:50 ,

VW TOURAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Maj 23:19 ,

VW Touran 2.0 Dsg super full

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:32 ,

Volkswagen Touran 1.6

5 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 11:34 ,

Shitet

6 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 10:15 Shitorja ,

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2012 PANORAMË MODEL STYLE

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 07:43 ,

TOURAN 1.9 TDI 7ULËSE 2006 ME PDF EXTRA IRUJTUN

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Maj 00:23 ,

shitet touran 2003

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 14:30 ,

Shitet Touran 2012

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 00:56 ,

Shitet tourani Urgjent

4 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 17:22 ,

Shitet Kuka Terheqse per Touran 2010

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 17:14 ,

Shes touran 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Touran | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione