Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Touran

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen Touran | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Maj 17:55
Linku:
,

Touran 2.0 TDI Automatik

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 07:46 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:46 ,

VW Touran 2.0Tdi 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 07:45 Shitorja ,

VW Touran 1.6 TDI

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 06:58 ,

Wv Touran 1.9 TDI RKs 1 vit

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:29 ,

Volksvagen Tauran 2.0 Rks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 05:49 ,

SHITET PERDJA PER BAGAZH PER TE GJITH TOURANET

70 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:02 ,

TOURAN 2.0 TDI VITI 2006 AUTOMATIK DSG

5 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

Touran 1.9 tdi

3 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:46 ,

VW Touran 2.0 TDI - Cross - Automatik - DSG 5 Ulse RKS

12 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:44 ,

Touran 1.6Tdi 2011 5 Ulse mundsi per 7 Ulse

5 990 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:10 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2012

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:20 ,

VW TOURAN 2.0 DIZEL

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:13 ,

Touran 1.9 tdi manual 6 shpejtsi 5 ulse 2004

4 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:00 ,

VW TOURAN 2.0 DSG CROSS

8 450 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:54 ,

TOURAN

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:46 ,

SHES TOURAN 1.9 TDI 1 bregasne 7 ULSE AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

SHES TOURAN 2.0 TDI 1 bregasne AUTOMATIK

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:40 Shitorja ,

Vw Touran 1.6 TDI DSG

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:39 ,

SHES TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI 1 bregasne

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:38 ,

SHES TOURAN 2.0 TDI RKS HIGHLINE 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 ,

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:20 ,

Touran 1.9 TDI Automatik DSG + Sport 11 Muaj Rks ( Extra i R

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:20 Shitorja ,

touaran 7 ulse DSG

9 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:19 Shitorja ,

touaran automatik 2013

8 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:04 ,

Touran 1.9 Dizell Automatik 7 Ulse RKS

4 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:01 ,

Touran 2.0 tdi DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:47 ,

Touran 1.9 TDI ComfortLine Tabela RKS Model 2004

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:37 ,

Touran 2.0 Tdi Comfortline 2016

12 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:09 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 17:55 ,

Shes Tauranin

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:41 ,

shitet Taurani

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:36 ,

Touran 1.6 TDI BLUEMOTION 2013

5 990 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 17:36 ,

VW Touran 2.0 TDI 2013 DSG Dogan+Homolgim

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:12 ,

Vw Touran 1.9 TDI

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:30 ,

VW TOURAN 1.4 TSI DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:13 ,

Shitet VW Touran 2.0 TDI DSG 2012 me Dogan Homologim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:10 ,

TOURAN 1.9 TDI 1 bregasne 7 ULSE AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 ,

Shitet Kuka Terheqse per Touran 2010

100 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:47 ,

Touran 77 kw tdi 2011 DsG sapo ardhur tash

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:47 ,

Touran 77 kw tdi 2011 DsG sapo ardhur :/

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:46 ,

TOURAN 77 KW TDI 2011 AUTOMATIK SAPO ARDHUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:18 ,

VW Touran 2.0 Autoamtik - 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:44 ,

Touran 1.9 d TDI

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:43 ,

Volksvagen Tauran 2.0 Rks 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:07 ,

VW TOURAN 1.9 TDI RKS 8 MUAJ 2005

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:39 ,

TOURAN PIKAP 2004 | 1.9 TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Touran | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione