Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | up!

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen up! | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:18 Vetura , Mitrovicë

VW UP 1.0 benzin

5 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Mar 14:40 Vetura , Vushtrri

VW UP

5 700 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Mar 14:03 Vetura , Prizren

Volkswagen UP 2014

6 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
12 Mar 11:38 Vetura , Prishtinë

VW up! 1.0 Benzin Viti 2018 RKS Me Klimë Gjendje PERFEKTE

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
15 Shk 14:51 Vetura , Prishtinë

VW UP 1.0 MPI Rks 1 Vit

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Shk 20:05 Vetura , Prizren

Volkswagen Up 2017

8 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Nën 06:45 Vetura , Klinë

klkjlkjljljljlkjkl

1 EUR Price Reduced

27 Sht 13:04 Vetura , Klinë

Vetur

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Gush 09:41 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
26 Gush 13:55 Vetura , Kastriot

Shes vw cady 1.9 tdi viti 2005 Rks

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 09:07 Vetura , Gjilan

Seat leon

750 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Gush 00:27 Vetura , Drenas

Shitet VW UP

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
09 Gush 19:02 Vetura , Prizren

Volkswagen Up

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Korr 23:49 Vetura , Prizren

Volkswagen UP

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 18:17 Vetura , Drenas

Shes veturen

4 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Qer 13:49 Vetura , Fushë Kosovë

Shes VW UP Me Dogan

6 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Qer 11:52 Vetura , Lipjan

dardan

5 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Mar 16:48 Vetura , Gjilan

Pikap Cady TDI2.0 '2004' ��1550��

1 550 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Mar 19:24 Vetura , Prishtinë

Pikap 1.9 tdi

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 23:24 Vetura , Mitrovicë

Pikap

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Jan 23:19 Vetura , Therandë

VW UP shitet teper ngjendje te mire 2013

5 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Dhj 15:43 Vetura , Prizren

VW UP 2013 1.0B 188500KM Manuel5 (RKS)

7 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Dhj 16:30 Vetura , Prishtinë

Shitet vw up 1.0 benzin 1 vit rks

5 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 12:15 Vetura , Prishtinë

VW Atlas

47 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
22 Nën 18:31 Vetura , Prizren

VW UP

7 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Nën 16:49 Vetura , Besianë

Volkswagen up! take (121)

2 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Nën 19:25 Vetura , Prishtinë

Shes veturen gjendje shum mir 1.0 benxi viti 2012 me klim

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
15 Nën 18:32 Vetura , Ferizaj

Wolsvagen up

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Nën 15:16 Vetura , Ferizaj

Shitet wolsfagen up 2012 gjendje shum te mir

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Tet 11:03 Vetura , Prishtinë

VW UP 1.0b Viti 2017 me Dogan

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Tet 14:53 Vetura , Ferizaj

Shitet Audi A3 2004

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Tet 09:02 Vetura , Pejë

Vw up

5 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Sht 15:33 Vetura , Gjilan

Shitet UPi 2013 1.0 44Kw manual benzin

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
31 Korr 16:58 Vetura , Drenas

Vw up

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
15 Qer 11:13 Vetura , Pejë

Vw up

6 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Maj 22:17 Vetura , Therandë

SHITET SHITET !!!!

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
19 Shk 12:04 Vetura , Prishtinë

SHITET! VOLKSWAGEN UP! 2015

4 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Shk 09:30 Vetura , Prishtinë

I SHITUR VW UP BLACK EDITION

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Shk 16:12 Vetura , Prishtinë

Volawagen UP!

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
08 Shk 20:43 Vetura , Prishtinë

Shes VW UP 2016

6 750 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Shk 10:02 Vetura , Prishtinë

Shitet VW up!

6 650 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
27 Jan 16:34 Vetura , Burim

Vektra

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Jan 19:45 Vetura , Prishtinë

Vw up 1.0 benzin Automat

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Dhj 12:55 Vetura , Prizren

WOLKSWAGEN-VW UP

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 11:13 Vetura , Prishtinë

VW UP!

7 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
12 Nën 09:08 Vetura , Mitrovicë

mercedes 190

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Nën 03:02 Vetura , Prishtinë

Shitet VW UP 1.0 benzin Automatik me rks.

6 850 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Gush 11:22 Vetura , Prishtinë

Volkswagen UP! me 2 ulese 2019

9 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
28 Korr 10:47 Vetura , Prishtinë

SHITET VOLKSWAGEN UP!

10 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Qer 19:45 Vetura , Prishtinë

VW UP ! 2012 1.0 Benzin pa dogan

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen up! | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione