Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Vento

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen Vento | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 10:13 ,

SHITET VENTO VR6 KLIMATRONIC EXTRA

3 500 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 15:28 ,

Vento 1.9 Turbo Dizel 55-KW Vp 93 RKS 5 Muj ��

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Maj 04:51 ,

Vento

1 900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 18:19 ,

Vento 1,9 Turbo Dizel RKS Deri ne Janar

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Maj 18:39 ,

SHESIM URGJENT MAKINEN WV VENTO 1.9 DIESEL

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 20:49 ,

Venta 1.9 TDI

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Maj 19:11 ,

Venta 1.9 tdi

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Pri 14:00 ,

Vento Tdi me klim

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Pri 10:33 ,

Venta 1.9 tdi viti 92 Regjistrim 7 Muj

1 450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
26 Pri 08:13 ,

Vw Venta

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Pri 15:41 ,

VW Vento 1.8 Benzin Rks

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:33 ,

VW Vento 1.9 dizell i thjesht

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Pri 13:07 ,

Wenta

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 13:22 ,

vw vento 1.9 TDI

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Pri 19:47 ,

Shitet

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Pri 20:28 ,

Shes venta

1 450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 10:42 ,

Venta 1.9 diesel

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 13:15 ,

VW venta

1 850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 12:48 ,

Shkoda 1.9 Dizell 2008 Rks

1 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
09 Pri 19:47 ,

shitet golf vento bicikletat

4 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Pri 11:35 ,

vento 1.9 dizel me klim

1 600 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 13:48 ,

Venta 1.9 dizell Rks 1 vit

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 13:38 ,

Venta

1 950 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:39 ,

Shes Guma te Dimrit 175/65/14

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Pri 14:25 ,

Shes/ndrroj Venta 1.9 Dizell

Viti: 1993
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
02 Pri 20:05 ,

U shitt flmm

16 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 08:36 ,

Venta 1.9

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Mar 21:35 ,

U shittt

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 21:35 ,

U shittt

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 09:52 ,

Shitet Venta 1.9 tdi

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Mar 19:09 ,

Venta 1.9 diesel

1 800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Mar 19:03 ,

vetur

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
13 Mar 14:08 ,

venta 1.9 tdi

2 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 13:49 ,

Shes vento 1.9 TDI viti 1994

1 200 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Mar 10:39 ,

Volkswagen Vento Dizel 1.9 TDI

650 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 19:59 ,

Shes venten 1.9 tdi 044949632 046122563

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Shk 17:40 ,

Shitet Venta 1.9 TDI

1 750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Shk 07:42 ,

Ushitt flmmm

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Shk 09:35 ,

Shes vw Venta e ardhur nga gjermonia

800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Shk 17:55 ,

wv venta 1.9 turbodizell 94

1 600 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 11:24 ,

��W Vento 1.9 Turbo Dizell - RKS 4 Muj��

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Shk 19:28 ,

Vento

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Shk 06:41 ,

��W Venta 1.9 Turbo Dizell RKS 4 Muj - 1992��

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Shk 09:56 ,

Venta

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Shk 11:13 ,

Motorra per Golf 3 golf 4 vento VW

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 21:57 ,

vento

1 350 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Shk 15:53 ,

Vw venta

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Shk 17:12 ,

SHES OSE NDRROJ VENTO DIZELL RKS

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 14:25 ,

Wv Vento 1.9 Dizell fabrikish Rks ��049336693

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Vento | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione