Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | XL1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen XL1 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

31 Tet 08:53 Vetura , Prizren

Xham Gjam Qelq PËR KAMIN Prity Standart Dhe Të Tjera...

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Gush 22:21 Vetura , Malishevë

Traktori ne shitje

3 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
10 Pri 17:37 Vetura , Burim

Fellne Nr17

110 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 10:16 Vetura , Besianë

Shitet

480 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Korr 23:01 Vetura , Pejë

Box per veturë...

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Tet 21:24 Vetura , Ferizaj

Shitet urgjent pasat cL

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Gush 11:14 Vetura , Gjilan

Jetmir

Viti: 1998
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
18 Korr 18:25 Vetura , Prishtinë

Gollf

450 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 12:35 Vetura , Prishtinë

Shiten Qizmet Nr 39

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
26 Nën 19:11 Vetura , Drenas

shes pikap

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 07:52 Vetura , Therandë

Shiten bandash me gjeth goma

100 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Qer 23:03 Vetura , Gjilan

shes mercedes benz 200e viti 91

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 08:36 Vetura , Pejë

shitet vetur wolswagen ne gjendjen seksi

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Nën 08:30 Vetura , Vushtrri

shes tauregun

7 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
31 Mar 09:03 Vetura , Gjilan

Shes fellenet

160 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: > 500 000

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen XL1 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione