Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Wiesmann

MF 25 , 6
MF 28 , 5
MF 3 , 7
MF 30 , 1
MF 35 , 1
MF 4 , 2
MF 5 , 5

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Wiesmann | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

13 Pri 13:53 ,

Bidon 1000L

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 15:57 ,

Punë profi fasada dekorim

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Nën 17:44 ,

Shitet pasati

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Tet 18:08 ,

shitet ose ndrrohet

450 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Sht 13:29 ,

Ford

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Gush 16:55 ,

Ipet lokali ne lipjan me qera

Viti: 2020
Kilometrazha: > 500 000
22 Shk 10:45 ,

Shitet setra ul me dogan tpagune

Viti: 1998
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 20:20 ,

Shes zmadhusin dhe korektorin 5500

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 15:52 ,

Shitet autobusi 215Hd

3 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 23:43 ,

shitet

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Nën 23:28 ,

Wiesmann Dizel 1999

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
19 Sht 14:32 ,

Prototarga( targa me logon tuaj )

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Sht 01:53 ,

Golf 2 dizell

1 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Gush 13:08 ,

Man

67 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Korr 00:30 ,

Golf

5 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
12 Maj 14:16 ,

goma

58 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Pri 14:39 ,

Motorr

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
17 Dhj 16:01 ,

IVEKO 2010 2.3 DUPLLAK

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Tet 19:31 ,

shitet ndrim i mundshem

300 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Tet 14:35 ,

golldon

1 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Tet 15:49 ,

Rimorkio

600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Gush 09:53 ,

Shitet

500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Korr 21:17 ,

Golf 2 dizell 1.6 - vp 88

950 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Maj 16:17 ,

Shes 3 Guma per xhipa 60 ero

60 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 22:53 ,

Adnani

300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Mar 00:34 ,

Shpojse dheu

140 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 19:30 ,

DVD-NAVI

240 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 18:23 ,

Rimoriko

210 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Jan 13:19 ,

Golf 3

1 900 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Jan 14:53 ,

Shitet

40 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 08:18 ,

tush kabina

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Tet 00:14 ,

Spirale Koni per Audi A4

99 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Sht 21:40 ,

Shitet 2900ero

2 900 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Sht 19:36 ,

Shes iveco 2.8 viti2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Gush 13:51 ,

shes golf 4 urghent

2 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Korr 07:57 ,

rimokio

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Maj 22:11 ,

VILLA

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Pri 11:21 ,

Shes maqin per larjen e veturave

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: > 500 000
06 Shk 08:43 ,

TOURAN 1.9

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Nën 17:52 ,

shes shporetin me dru dhe naft

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Sht 18:16 ,

shitet

1 750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Sht 12:19 ,

urgjent shes trajtor me cmim voliteshem

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Shk 15:16 ,

Shes Motorr Katerrrotsh

2 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 22:22 ,

Maqin per larjen e tepihave. Pllakave

280 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Jan 12:10 ,

Kombi viti91 ne gjendje te mir

2 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Sht 18:56 ,

Rimorkio per veture

3 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Wiesmann | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione