Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura Yugo Të gjitha në Kosovë

10 , 7
101 , 10
128 , 2
1500 , 1
850 , 1
AR 55 , 5
Yugo 45 , 62
Yugo 55 , 107
Yugo 60 , 14
Yugo 65 , 8
Yugo Ciao , 3
Yugo In L , 7

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Yugo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 23:09 Vetura , Malishevë

Shitet vaperi 200W

45 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 15:29 Vetura , Prizren

Shitet YUGo

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
06 Shk 14:27 Vetura , Therandë

Traktor

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
23 Dhj 22:28 Vetura , Gjakovë

Shitet yugo

5 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Nën 13:15 Vetura , Ferizaj

Yugo 45

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 12:56 Vetura , Gjilan

Yugo 45

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 19:27 Vetura , Gjilan

Yugo 45

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 00:08 Vetura , Lipjan

Shes yougo 45 e qlajmruar

4 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Tet 23:20 Vetura , Skenderaj

shitet yugo

370 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Sht 00:04 Vetura , Deçan

CITY COCO ✅️

550 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 00:37 Vetura , Prizren

Jugo

750 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 23:37 Vetura , Drenas

Der e hymjes

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 10:22 Vetura , Klinë

Yugo

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
01 Shk 11:55 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Jan 23:30 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 150 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Jan 17:44 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
20 Jan 07:59 Vetura , Prishtinë

1.1 benzin 10Muaj regjistrim gjendje perfekte

750 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
18 Dhj 07:04 Vetura , Viti

Yugoo

1 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Nën 12:22 Vetura , Prishtinë

Yugo 1.3Benzin 1Vit regjistrim

1 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Tet 17:09 Vetura , Prishtinë

Jugo 1.3benzin 1Vit regjistrim tip top

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Tet 13:09 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi iveko 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
22 Sht 20:30 Vetura , Ferizaj

Shitet

2 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Sht 20:50 Vetura , Prishtinë

Yugo

7 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Sht 00:52 Vetura , Prizren

Yugo sport

400 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Korr 18:07 Vetura , Kastriot

Shiten yougot me qmit te mir

Viti: 1984
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
25 Korr 15:56 Vetura , Ferizaj

Yogo 55

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Korr 18:07 Vetura , Gjilan

Shes 4 copa 235/60/17 te ardhura nga austria

65 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Korr 22:12 Vetura , Gjilan

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
08 Qer 19:20 Vetura , Prizren

Yuga

400 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
20 Maj 22:54 Vetura , Gjilan

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
13 Maj 00:47 Vetura , Burim

Yugo sport

6 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Maj 19:20 Vetura , Fushë Kosovë

Yugo 55

444 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 22:48 Vetura , Prishtinë

Yugo koral

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 17:03 Vetura , Prizren

Shes Pjes per Yugo dhe Zastava 101 128

3 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:55 Vetura , Prizren

Shes Pjes per Yugo dhe Zastava

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Mar 09:44 Vetura , Prizren

Yugo

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Shk 15:32 Vetura , Shtërpcë

Yugo 1.6 16v UNIK!!

2 500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Shk 08:29 Vetura , Prishtinë

Yugo benzin

Viti: 1985
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Shk 13:26 Vetura , Gjilan

Shes yugo urgjent

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Shk 21:37 Vetura , Gjilan

Shes yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
13 Shk 15:43 Vetura , Prishtinë

mobile

350 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 15:03 Vetura , Gjilan

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Shk 14:54 Vetura , Prizren

U shit

Viti: 1989
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
08 Shk 12:43 Vetura , Gjilan

shitet Yugo koral 60 regjistrim edhe 6 muj tip top

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Shk 07:01 Vetura , Prizren

Shes Pjes per Yugo,Zastava 101 dhe Zastava 128

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 18:05 Vetura , Gjilan

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Shk 17:41 Vetura , Gjilan

Shes yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Jan 09:23 Vetura , Gjilan

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 09:11 Vetura , Gjilan

Shes yugo

Viti: 1981
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Dhj 11:46 Vetura , Prizren

Jugo 1.4

450 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Yugo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione