Gjilan | Makina | Vetura | Yugo

Yugo 45 , 6
Yugo 55 , 14
Yugo 60 , 2
Yugo In L , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Yugo | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

22 Shk 13:26 ,

Shes yugo urgjent

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Shk 21:37 ,

Shes yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
08 Shk 15:03 ,

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Shk 12:43 ,

shitet Yugo koral 60 regjistrim edhe 6 muj tip top

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
03 Shk 18:05 ,

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
01 Shk 17:41 ,

Shes yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
31 Jan 09:23 ,

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Jan 09:11 ,

Shes yugo

Viti: 1981
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 18:47 ,

Yugo na prodaju

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
29 Nën 00:05 ,

Yugo na prodaju

1 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
05 Pri 19:19 ,

Yugo

980 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 18:57 ,

Hamar

800 EUR Price Reduced

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Dhj 11:06 ,

Yugo 55 benzin

200 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Nën 13:28 ,

shitet

3 700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 19:47 ,

Shitet Yuga 55 rks e Qlajmruar

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Korr 20:52 ,

Yugo

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Jan 12:08 ,

Yugo 45

290 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
23 Jan 17:59 ,

Boj ndrim

290 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Gush 10:11 ,

Jugo 55

850 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 19:54 ,

Yugo Tempo 1.4 Koral 55

750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Korr 19:22 ,

vetur

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 00:16 ,

Yugu

300 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
12 Gush 15:40 ,

Yugo kabriolet

300 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Gush 18:26 ,

Vetura

300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Qer 17:04 ,

Yogo

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Yugo | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione