Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Yugo | Yugo 45

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Yugo Yugo 45 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

21 Shk 23:09 Vetura , Malishevë

Shitet vaperi 200W

45 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Dhj 22:28 Vetura , Gjakovë

Shitet yugo

5 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
26 Nën 13:15 Vetura , Ferizaj

Yugo 45

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Nën 12:56 Vetura , Gjilan

Yugo 45

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Nën 19:27 Vetura , Gjilan

Yugo 45

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 00:08 Vetura , Lipjan

Shes yougo 45 e qlajmruar

4 EUR

Viti: Më të vjetër se 50-tat
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Tet 23:20 Vetura , Skenderaj

shitet yugo

370 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Tet 13:09 Vetura , Fushë Kosovë

Kombi iveko 2008

4 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
08 Korr 18:07 Vetura , Gjilan

Shes 4 copa 235/60/17 te ardhura nga austria

65 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
26 Shk 08:29 Vetura , Prishtinë

Yugo benzin

Viti: 1985
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
31 Jan 09:23 Vetura , Gjilan

Shitet yugo

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Dhj 15:27 Vetura , Prizren

Jugo 45

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Qer 17:36 Vetura , Viti

Yugo 45

400 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 19:35 Vetura , Ferizaj

YOUGO KORAL 45

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
05 Pri 19:19 Vetura , Gjilan

Yugo

980 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 23:25 Vetura , Malishevë

Shitet

55 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Shk 10:18 Vetura , Ferizaj

Shes yugo koral 45 viti 91 rks skadum

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Dhj 10:20 Vetura , Ferizaj

Shitet ngjedje tmir

330 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
05 Dhj 20:08 Vetura , Drenas

Yugo

Viti: 1985
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Tet 20:43 Vetura , Shtime

trraktori mikro intarsijnal

1 500 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 13:05 Vetura , Prishtinë

Shitet yugo, ne gjendje te rregullte

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 19:08 Vetura , Prizren

Yogu 45

1 200 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
04 Maj 23:38 Vetura , Prizren

yugo ne gjendje te mir shitet urgjen

300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Pri 21:24 Vetura , Prizren

yugo shitet

300 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
17 Pri 21:48 Vetura , Prizren

yugo shitet urgjent

350 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Mar 20:21 Vetura , Prizren

YougoKoral 45—92

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 18:49 Vetura , Ferizaj

shiten puma

50 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Shk 23:36 Vetura , Pejë

Shitet makina per llamarin

5 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Shk 16:26 Vetura , Deçan

Shes motorrin me 2 rrote.me benzin

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Jan 16:07 Vetura , Prishtinë

Yugo 45 koral

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Gush 23:46 Vetura , Lipjan

kerr sport per marakli

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Qer 08:17 Vetura , Prishtinë

yougo sport

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
27 Maj 23:18 Vetura , Drenas

vetur

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Maj 14:27 Vetura , Prishtinë

Shes duj +38649823803

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Maj 15:17 Vetura , Lipjan

Yugo

1 500 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 20:07 Vetura , Prishtinë

Blej jugo ne gjendje te mire mekanike

Viti: 1981
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Shk 20:57 Vetura , Burim

yugo

300 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
07 Shk 17:56 Vetura , Burim

yugo

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Shk 15:37 Vetura , Ferizaj

Yugo

1 700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Jan 17:33 Vetura , Burim

shitet

450 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
24 Jan 22:38 Vetura , Mitrovicë

Yugo Sport -89

350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Jan 20:25 Vetura , Prishtinë

Yugo Sport -89

350 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
23 Jan 17:59 Vetura , Gjilan

Boj ndrim

290 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
01 Jan 09:58 Vetura , Prizren

Yugo Sport -89

400 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
03 Dhj 08:17 Vetura , Viti

Shes yugo 45 me tabela gl 750 kubik motorri

500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Tet 19:03 Vetura , Prishtinë

Yugo 45

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 12:17 Vetura , Prishtinë

Yugo Sport -89

600 EUR

29 Korr 10:07 Vetura , Mitrovicë

Yugo Sport -89

600 EUR

26 Maj 16:28 Vetura , Gjakovë

Shitet Jugo ne gjendje shum te mir 1 vit regjistri

Viti: 1980
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 23:18 Vetura , Pejë

yugo

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Yugo Yugo 45 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione