Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Zastava | 101

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Zastava 101 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

29 Jan 20:33 Vetura , Lipjan

Shitet 101 Zastava

Viti: 1999
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
14 Jan 17:16 Vetura , Ferizaj

101

Viti: 1991
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
14 Korr 13:11 Vetura , Ferizaj

Shitet Zastava 101

600 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
08 Korr 19:46 Vetura , Gjilan

shitet zastava

12 Qer 23:18 Vetura , Gjilan

shitet zastava 101

800 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 13:44 Vetura , Lipjan

SHITET 101 OSE NDRROHET TIP TOP 049502009

1 399 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
16 Pri 16:03 Vetura , Lipjan

SHITET OSE NDRROHET ME MOTORR

1 400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
14 Pri 09:15 Vetura , Lipjan

SHITET NDRROHET ME MOTORR NE GJENDJE TOP

1 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
09 Pri 23:24 Vetura , Lipjan

SHIET NDRROHT ME MOTORR 049502009

1 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
08 Pri 23:54 Vetura , Ferizaj

Zastava 101

800 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
01 Pri 00:06 Vetura , Lipjan

SHITET ZAZTAVA NE SUPER GJENDJE 049502009

1 500 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
26 Tet 00:56 Vetura , Ferizaj

Shitet Zastava 101

Viti: 1983
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
22 Tet 00:57 Vetura , Ferizaj

Zastava 101

1 200 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Sht 09:38 Vetura , Lipjan

Zastava 101 Old timer super gjendje me 1 vit RKS n

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
23 Gush 18:04 Vetura , Ferizaj

Shitet-ndrrohet

450 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Gush 09:26 Vetura , Viti

Shitet

650 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Korr 00:41 Vetura , Gjilan

Old timmer zastava 101

1 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
17 Maj 19:49 Vetura , Prishtinë

Shitet Zastava Urgjent

600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Pri 00:09 Vetura , Gjilan

Zastava 101

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
19 Pri 00:45 Vetura , Gjilan

Old timmer zastava 101

1 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
02 Pri 17:03 Vetura , Prizren

Shes pjes per Zastava dhe yugo

10 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:55 Vetura , Prizren

Shes pjes per Yugo dhe Zastava 101 128

3 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Pri 16:55 Vetura , Prizren

Shes pjes per Zastava dhe Yugo

25 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 14:52 Vetura , Gjilan

Shitet ose ndrrohet zastava

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 09:16 Vetura , Ferizaj

Shitet-Ndrrohet

Viti: 1998
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Shk 11:23 Vetura , Gjilan

Old timmer- Zastava 101

2 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
25 Shk 21:59 Vetura , Rahovec

Shitet urgjent ose ndrrim me qka tum konvenon

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Shk 05:23 Vetura , Gjilan

Zastava 101- Old timmer

3 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
04 Shk 07:02 Vetura , Prizren

Shes pjes per Zastava 101 apo 128 dhe per jugo

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Jan 20:18 Vetura , Ferizaj

shitet zastava ne gjendje prefekte

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Tet 10:27 Vetura , Gjilan

shiten bandasht krosit dyt ni me gum me kejt ni p

48 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 09:44 Vetura , Pejë

Shes

1 500 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
21 Gush 16:36 Vetura , Gjilan

shitet ose nderrohet vetura

11 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
12 Maj 22:12 Vetura , Pejë

zastava 101 ndrrim me kros

350 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Pri 01:08 Vetura , Prishtinë

OLDTIMER 101 viti 1981 RKS

Viti: 1981
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
01 Pri 21:05 Vetura , Besianë

Zastava 101

Viti: 1985
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Jan 13:13 Vetura , Gjilan

Zastava 101

3 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Jan 16:38 Vetura , Lipjan

Zaztava 101 1.3 benzin 90 rks

1 650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Dhj 13:30 Vetura , Besianë

Zastav 101

1 800 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Dhj 18:28 Vetura , Besianë

Zastav 101

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Dhj 17:13 Vetura , Burim

101

400 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 21:33 Vetura , Drenas

Shes rimurki ose prekolic per kerr

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Mar 15:58 Vetura , Prizren

zastava 101 -90

350 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Dhj 18:48 Vetura , Prizren

Shitet urgjentisht

1 111 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
24 Nën 14:18 Vetura , Besianë

zastav 101

2 450 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Nën 20:04 Vetura , Prizren

Zastav 101

400 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Tet 10:45 Vetura , Prizren

Zastava shitet urgjent

999 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
25 Sht 20:08 Vetura , Prizren

101 i qlajmrun ne gjendje perfekt

400 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Qer 12:09 Vetura , Besianë

Vetura ne shitje

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
11 Qer 00:39 Vetura , Malishevë

Zastava 101

400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Zastava 101 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione