Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Zastava | 128

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Zastava 128 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

30 Jan 15:23 Vetura , Prizren

merr jep

850 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
06 Gush 23:27 Vetura , Ferizaj

shitet zastav ne gjendje top te mir me tabela ks

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
02 Korr 12:46 Vetura , Gjilan

Shes Zastava 128

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
14 Qer 14:59 Vetura , Gjilan

Zastava 128

Viti: 1991
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Tet 20:10 Vetura , Mitrovicë

Shitet makina

1 150 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Nën 08:33 Vetura , Mitrovicë

Kerkoj pllastik

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Nën 15:37 Vetura , Skenderaj

Shitet ose N drrohet me kros

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 21:02 Vetura , Gjilan

Shitet

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
22 Shk 14:19 Vetura , Gjilan

Shitet

1 550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Jan 11:58 Vetura , Prizren

Zastava 128

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
02 Dhj 18:39 Vetura , Prishtinë

Shitet Zastava 128

650 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
17 Nën 19:16 Vetura , Prishtinë

Shitet Zastava

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
29 Gush 21:44 Vetura , Prishtinë

Shitet Zastava 128 1.1 GX

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
05 Korr 11:38 Vetura , Dragash

Zastava

Viti: 1989
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
27 Maj 05:34 Vetura , Prishtinë

Zastava 128

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 18:16 Vetura , Gjakovë

Zastava 128

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 12:48 Vetura , Malishevë

Shes veturen

Viti: 1989
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Dhj 11:03 Vetura , Klinë

Shitet Zastava 128 1.0 Oldtimer

Viti: 1989
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Maj 16:27 Vetura , Prizren

Zastava benzin

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
12 Pri 20:19 Vetura , Ferizaj

SHES PASAT NE GJENDJE TE RREGULLT 1.8 BENZIN PLIN

450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
11 Pri 21:46 Vetura , Prishtinë

Zastava 128

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
13 Mar 14:53 Vetura , Mitrovicë

shes urgjent

130 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 10:48 Vetura , Burim

shitet pitbullesha

200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 23:17 Vetura , Prishtinë

zastav 128

450 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Shk 18:33 Vetura , Therandë

Old Timer zastava 128

500 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
20 Nën 17:34 Vetura , Gjilan

Shitet ose Ndrrohet Zastava 128 skala 55

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
24 Tet 23:18 Vetura , Lipjan

128 shesh me denim 5 muj

300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Tet 09:30 Vetura , Lipjan

shesh te gjitha ne foti

600 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Tet 20:44 Vetura , Gjilan

URGJENT SHITET ZASTAVA 128 SKALA 55

505 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Tet 15:00 Vetura , Prizren

Shes veturen ne gjendje shume te mire

600 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 08:12 Vetura , Pejë

Zastava urgjend

450 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
06 Sht 18:35 Vetura , Lipjan

Zastava 128 -82

560 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Sht 21:31 Vetura , Gjilan

Shitet Zastava Skala 128 1.100 cc

650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Sht 09:30 Vetura , Pejë

Zastava

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
07 Gush 12:12 Vetura , Lipjan

Fellne per TAURN

450 EUR

Viti: 50-at
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 08:40 Vetura , Prishtinë

Shitet

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Korr 08:59 Vetura , Gjakovë

Zastava 128

850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
14 Maj 21:50 Vetura , Lipjan

Zastava 128 viti 1983

800 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 14:48 Vetura , Shtime

Zastava 128 -88 olltaimer qmimi lir

18 Pri 00:15 Vetura , Besianë

zastava 128

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Mar 20:36 Vetura , Gjilan

registrimi 6 muj

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Mar 20:28 Vetura , Gjilan

registrimi 6 muaj

300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Zastava 128 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione