Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Zastava | 750

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Zastava 750 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Tet 22:10 Vetura , Gjilan

Shitet Fiqa - Zastava 750 (Gjendje Perfekte)

2 500 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
22 Sht 11:44 Vetura , Prishtinë

Zastava

3 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Sht 11:44 Vetura , Prishtinë

Zastava

3 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
17 Sht 10:27 Vetura , Prishtinë

Fiqa

3 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
17 Sht 06:43 Vetura , Prishtinë

Zastava

3 900 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Sht 23:49 Vetura , Gjilan

Shitet Fiqa - Zastava 750 (Me Regjistrim)

4 800 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
27 Shk 19:33 Vetura , Prizren

Shiten Gomat per fiq te pa perdorura te reja

30 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Nën 18:28 Vetura , Prishtinë

Per feste 28 nontorit

1 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
27 Nën 18:18 Vetura , Gjilan

Shitet Fiqa (Zastava 750) ne gjendje te rregullt

2 500 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
10 Maj 22:23 Vetura , Shtërpcë

Zastava 750-FICA

4 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
05 Pri 02:55 Vetura , Mitrovicë

Zastava750

1 900 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Nën 19:40 Vetura , Ferizaj

fiqa

2 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
25 Nën 22:08 Vetura , Ferizaj

fiqa 750

2 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Nën 19:54 Vetura , Mitrovicë

Fiqa 750

1 200 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Nën 08:28 Vetura , Ferizaj

Zastava 750

2 800 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
15 Sht 12:25 Vetura , Prizren

Fiqa

Viti: 1985
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
06 Korr 20:48 Vetura , Dardanë

Zastava 750

2 999 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
23 Qer 17:04 Vetura , Mitrovicë

Nderroj apo shes fiqen 750, fiqa,

Viti: 70-at
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
27 Maj 21:54 Vetura , Pejë

Fiq

850 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
09 Maj 13:15 Vetura , Mitrovicë

Shes Shtopin

40 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Maj 19:25 Vetura , Prishtinë

Zastava Fiqa 750 Gjendje Perfekte

5 800 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Maj 10:35 Vetura , Mitrovicë

Fiat Kikirez Old Timer Extra irujtun nqelz dhez

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Pri 21:16 Vetura , Gjilan

Shitet Fiqa pa motorr pa dojumenta

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Shk 13:51 Vetura , Dardanë

Shitet

1 EUR Price Reduced

Viti: 1982
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Dhj 18:50 Vetura , Kastriot

Shitet fiqa

250 EUR

Viti: 1980
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Dhj 12:56 Vetura , Ferizaj

Shitet Fiqa Zastava 750

Viti: 1980
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Gush 19:38 Vetura , Prishtinë

Original Zastava 750 Viti 1979

3 900 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
29 Korr 14:57 Vetura , Viti

Zastava 750 fica

1 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Maj 15:54 Vetura , Besianë

Shes rimorkio

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 19:51 Vetura , Kastriot

Vetura

1 000 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Tet 18:39 Vetura , Gjilan

Shitet Zastava 750 (Fiqa) ne gjendje te rregullt.

2 000 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
14 Gush 13:22 Vetura , Prizren

shitet

400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Maj 17:07 Vetura , Mitrovicë

Zastava 750

850 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
19 Maj 18:59 Vetura , Skenderaj

Fiqa 750cc

1 300 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 22:09 Vetura , Ferizaj

shitet fiqa urgjent

1 100 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Zastava 750 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione