Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura Të gjitha në Zubin Potok

Audi , 7
BMW , 9
Citroën , 2
Corvette , 1
Daihatsu , 1
Fiat , 3
Ford , 1
Honda , 2
Hyundai , 3
Jeep , 13
Lada , 2
Lexus , 1
MINI , 1
Opel , 22
Peugeot , 4
Renault , 4
Seat , 1
Škoda , 3
Suzuki , 1
Toyota , 3
UAZ , 2
Volvo , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Zubin Potok,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Zubin Potok ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:04 Vetura , Zubin Potok

Blej Vetura

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Sht 18:05 Vetura , Zubin Potok

Opel Corsa

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Sht 16:18 Vetura , Zubin Potok

Opel Meriva

1 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 15:42 Vetura , Zubin Potok

Skoda

700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Sht 15:40 Vetura , Zubin Potok

Renault

950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 23:32 Vetura , Zubin Potok

BMW 320

1 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Sht 15:36 Vetura , Zubin Potok

Lexus RX

1 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Sht 12:25 Vetura , Zubin Potok

Meriva

1 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 08:44 Vetura , Zubin Potok

Golf 4

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 08:42 Vetura , Zubin Potok

Golf 5

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Sht 15:30 Vetura , Zubin Potok

Golf 3 tdi pa dogan

650 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
26 Gush 20:08 Vetura , Zubin Potok

Shitet VW Tiguan

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
21 Gush 08:02 Vetura , Zubin Potok

Golf 6 1.6 tdi pa dogan

2 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Gush 11:34 Vetura , Zubin Potok

Golf 5 Dizel SDI

1 850 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Gush 11:04 Vetura , Zubin Potok

BMW E46 320€

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 04:02 Vetura , Zubin Potok

Chiroki

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Gush 04:02 Vetura , Zubin Potok

Chiroki

3 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Gush 18:13 Vetura , Zubin Potok

AUTOMATIK

4 350 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 22:57 Vetura , Zubin Potok

Golf 3

850 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Korr 21:37 Vetura , Zubin Potok

Pasat

650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Korr 16:45 Vetura , Zubin Potok

Opel Corsa

550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 16:47 Vetura , Zubin Potok

Mercedes

2 150 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 11:32 Vetura , Zubin Potok

Audi A4

1 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Qer 17:51 Vetura , Zubin Potok

Shitet & Nderrim me automat

6 EUR

21 Qer 07:49 Vetura , Zubin Potok

Mercedes A180

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Qer 19:02 Vetura , Zubin Potok

Golf 6

3 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 16:10 Vetura , Zubin Potok

Ford

600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Qer 11:31 Vetura , Zubin Potok

Mercedes

950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Qer 14:38 Vetura , Zubin Potok

GOLF 4 TDI

1 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 18:14 Vetura , Zubin Potok

Citroen Berlingo

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:14 Vetura , Zubin Potok

Citroen Berlingo

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Maj 18:01 Vetura , Zubin Potok

Golf 3 4x4 1.9 tdi stranac

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 23:55 Vetura , Zubin Potok

Vento

1 750 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 19:37 Vetura , Zubin Potok

A160

1 350 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 18:13 Vetura , Zubin Potok

Skoda

580 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 20:12 Vetura , Zubin Potok

Opel Zafira

1 650 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Maj 02:00 Vetura , Zubin Potok

Golf 4

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Mar 10:41 Vetura , Zubin Potok

Golf 5

1 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Mar 17:50 Vetura , Zubin Potok

C220

1 320 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 23:05 Vetura , Zubin Potok

Golf 7

12 EUR Price Reduced

06 Mar 15:42 Vetura , Zubin Potok

Golf 3 4x4 1.9 tdi pa dogan

1 400 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 13:38 Vetura , Zubin Potok

opel corsa 1.0 Benzin rks

850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
03 Mar 14:43 Vetura , Zubin Potok

Audi A6

13 850 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Shk 17:17 Vetura , Zubin Potok

Lada Niva 1.7 benzin 2001

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
23 Shk 16:12 Vetura , Zubin Potok

Lada Niva 1.7 benzin

900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
23 Shk 11:21 Vetura , Zubin Potok

Passat B4tdi

600 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 19:00 Vetura , Zubin Potok

6 BRZINA

1 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 11:59 Vetura , Zubin Potok

Astra

650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Shk 11:57 Vetura , Zubin Potok

Golf 4

1 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Shk 10:06 Vetura , Zubin Potok

Astra

950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Zubin Potok juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione