Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 12
Aixam , 4
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 318
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 218
Bugatti , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 5
Chrysler , 3
Citroën , 71
Dacia , 4
Daewoo , 2
Dodge , 1
Ferrari , 2
Fiat , 41
Ford , 56
Honda , 2
Hummer , 2
Hyundai , 8
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 16
Kia , 5
Lada , 3
Lancia , 1
Land Rover , 22
Landwind , 1
Lincoln , 1
Maserati , 2
Mazda , 4
MG , 1
MINI , 12
Nissan , 7
Opel , 203
Peugeot , 49
Porsche , 5
Proton , 1
Renault , 63
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 27
Škoda , 41
Smart , 6
Ssangyong , 2
Suzuki , 3
Toyota , 7
Volvo , 5
Yugo , 1
Zastava , 1

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 15:06 Shitorja ,

Opel Corsa D 1.6T OPC

4 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:06 Shitorja ,

Audi A3 1.4 TFSI

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:06 Shitorja ,

Alfa Romeo Mito

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:06 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo

3 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Renault Scenic 1.9 dCi

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Citroen C-Crosser 2.2 HDi

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:05 Shitorja ,

VW CC 2.0 TDI BMT,4 Motion

17 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Ford S-Max 2.0 TDCi

5 300 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Golf 7 2.0 TDI DSG 120.000 km

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Shitet;Suzuki Alto 1.0 Benzin

2 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Opel Meriva B 1.7 CDTI

5 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Citroen C4 1.6i

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Citroen C4 1.6 HDI Automatik Exclusive

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Skoda Rapid

8 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Citroen C3 1.1

3 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Bmw 525d

14 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:05 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI DSG

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Golf 7 1.6 TDI bluemotion 135.000 km

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:05 Shitorja ,

Jaguar XF 3.0L

8 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 Shitorja ,

Renault Megane 1.5 dCi

4 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:04 Shitorja ,

Renault Scenic 1.2 TCe

4 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:04 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 cdti Edition

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:04 Shitorja ,

Shitet Opel Meriva B 1.4 Benzin

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 15:04 Shitorja ,

Smart 451 Fortwo

3 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 15:04 Shitorja ,

Fiat Bravo 1.4,16V

4 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 15:04 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDi Exclusive

5 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:04 Shitorja ,

Jetta 2.0 TDI DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:04 Shitorja ,

BMW 325d

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:04 Shitorja ,

Mercedes B200 cdi Automatik chrome line

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:04 Shitorja ,

Mercedes A160 cdi Avantgarde Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 15:03 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 15:03 Shitorja ,

Fiat bravo 1.6 MJTD multijet

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:03 Shitorja ,

VW Jetta 2.0 TDI DSG 120.000 km

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim