Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1596
Aixam , 411
Alfa Romeo , 1995
Alpina , 331
Artega , 159
Audi , 22423
BAIC , 5
Bentley , 72
BMW , 16287
HTC , 1
Brilliance , 29
Bugatti , 72
Buick , 35
Cadillac , 103
Chevrolet , 632
Chrysler , 633
Citroën , 6341
Corvette , 23
Dacia , 213
Daewoo , 334
Daihatsu , 125
DeTomaso , 4
Dodge , 183
Ferrari , 82
Fiat , 8942
Ford , 9433
GMC , 98
Great Wall , 32
Grecav , 22
Honda , 488
Hummer , 53
Hyundai , 1529
Infiniti , 29
Isuzu , 134
Jaguar , 282
Jeep , 992
Kia , 1130
Koenigsegg , 15
KTM , 29
Lada , 190
Lancia , 299
Land Rover , 1336
Landwind , 4
Lexus , 32
Ligier , 8
Lincoln , 54
Lotus , 13
Maserati , 28
Maybach , 7
Mazda , 1028
Mercedes-Benz , 36266
MG , 93
MINI , 622
Mitsubishi , 1294
Morgan , 10
Nissan , 2045
NSU , 15
Oldsmobile , 14
Opel , 33637
Peugeot , 10184
Piaggio , 40
Plymouth , 12
Pontiac , 38
Porsche , 219
Proton , 22
Renault , 12416
Rover , 499
Saab , 175
Seat , 2956
Škoda , 1922
Smart , 865
Spyker , 3
Ssangyong , 157
Subaru , 79
Suzuki , 709
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1264
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 64
UAZ , 9
VW Volkswagen , 106466
Volvo , 1108
Wartburg , 33
Wiesmann , 43
Yugo , 173
Zastava , 206

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

01 Gush 09:37
Linku:
,

u shit u shit flm MERRJEP

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Gush 09:39
Linku:
,

PASSAT2.0TDi BlueMotion i sa po DOGANUR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Korr 15:36
Linku:
,

OPEL Astra Fullë extrra i Sapo DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 10:02
Linku:
,

Audi A3 Sportback 2.0 TDI S-tronic S-line

16 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 13:48 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:48 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:48 ,

VW Golf 2

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:48 ,

U shit

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:48 ,

Pezho 2002 dizel 2.0 rks

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:48 ,

Opel Astra 1.7 cdti 2005 Me Liber

4 250 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:48 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:48 ,

AUDI A3 Sline 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:48 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:48 ,

Golf VI 2.0Tdi Dsg 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:48 ,

VW POLO 2009 COMFORTLINE

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:47 ,

Caddy 1.9Sdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:47 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:47 ,

Opel Meriva 1.7Cdti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN ��

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:47 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:47 ,

VW Polo 1.4Tdi 2010����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

Opel Agila 1.3 Dizell Me Klim Viti 2005

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:47 ,

Opel Zafira 1.7Cdti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

Guma rezerv

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:47 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 13:47 ,

Opel Astra 1.7Cdti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 ,

SHITET AUDI A3 2.0 QUATTRO

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:47 ,

Vw golf 1.9 tdi i te kuqe rks -01 ndrrim

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:47 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:47 ,

Golf VI 2.0Tdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:47 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:47 ,

VW Touran 2.0Tdi 2010 7Ulse

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim