Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1215
Aixam , 290
Alfa Romeo , 1412
Alpina , 226
Artega , 100
Audi , 16407
BAIC , 2
Bentley , 49
BMW , 11451
Brilliance , 15
Bugatti , 39
Buick , 30
Cadillac , 55
Chevrolet , 391
Chrysler , 326
Citroën , 4080
Corvette , 10
Dacia , 122
Daewoo , 267
Daihatsu , 95
DeTomaso , 4
Dodge , 89
Ferrari , 58
Fiat , 6657
Ford , 6470
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 318
Hummer , 27
Hyundai , 1098
Infiniti , 16
Isuzu , 117
Jaguar , 125
Jeep , 732
Kia , 843
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 169
Lancia , 218
Land Rover , 1006
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 25
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 675
Mercedes-Benz , 26816
MG , 66
MINI , 445
Mitsubishi , 912
Morgan , 8
Nissan , 1310
NSU , 11
Opel , 26195
Peugeot , 7104
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 78
Proton , 13
Renault , 9017
Rover , 408
Saab , 81
Seat , 1823
Škoda , 1125
Smart , 594
Spyker , 2
Ssangyong , 98
Subaru , 39
Suzuki , 535
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 942
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 77921
Volvo , 660
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 159
Zastava , 173

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 08:15
Linku:
,

Shitet VW Polo 1.0 MPI

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:42
Linku:
,

Fiat Bravo

500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
29 Maj 14:15
Linku:
,

shitet

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 20:03
Linku:
,

•Vw Golf VII 2.0 TDI Highline- LED -Me dogane -

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35
Linku:
,

VW Caddy 1.9 TDI 105ps

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 04:33 ,

Shes Peugeot 1.9 dizell

850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:27 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:27 ,

Me marveshje

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 04:25 ,

Smart

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 04:23 ,

Fiat scudo 1.9 dizell

870 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 04:21 ,

Jeep cherokee XJ 3.0 turbo ndrrim me pikap

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:43 ,

Tauran 2.0 D

55 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:39 ,

Shitet hyundai terracan 4x4 2.9 diesel gjendje shu

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:37 ,

GOLF 6 1.6 TDI MATCH 2012

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 03:29 ,

Renault kangoo 1.9 dizell 2002

2 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 03:06 ,

Golf 2

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 03:03 ,

Shes Opel Astra H GTC

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:02 ,

Citroen C4 dizel

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 03:02 ,

Shitet fordi

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:57 ,

Shitet Opel Astra H 1.9 CDTI

3 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:52 ,

Rent a Car VEJSI

20 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:52 ,

Audi A6 TDI 2.0 automatik 177 PS (08-2013)

16 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 02:51 ,

Kombi t4

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:48 ,

BMW 320D F-90 -M Packet M performance

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:48 ,

BMW 320D F-90 M-Packet

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:48 ,

BMW 320d Coupe F-90

13 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:47
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:46 ,

Tauran benzin 2.0 fsi

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 02:46 ,

Mazda 2.5 4x4

10 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:44 ,

mercedes b180

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:41 ,

Chevrolet Aveo 1.4v 2006

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:40 ,

Vw Passat 2.0 TDI DSG 2012 HIGHLINE

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 02:39 ,

VW PASSAT 2015 DSG 2.0 R-LINE

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 02:35 ,

WV Caddy pikap

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:34 ,

BMW X5

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:34 ,

VW Touareg R line

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 02:31 ,

Renault clio 1.5dci

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 02:29 ,

Audi A6 ne shitje

11 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:24 ,

Caddy 1.6 TDI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:03 ,

Golf 2 1.6

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:03 ,

BMW X3 30D 327HP

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:03 ,

Xhip Mercedes ML 270

7 500 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:58
Linku:
,

Hyundai ix35 1.7 CRDI 6 Shpejtsi RKS 2012

8 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 01:53 ,

Opel Astra Shitet/Ndrrohet

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:52 ,

Kombi T4

1 900 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:46 ,

Bmw 520

Viti: 1992
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 01:44 ,

Nissan 2.5 dizel rks ndrrim i mundshem

7 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 01:37 ,

GOLF 2

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:35 ,

Opel Astra J 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
Sot 01:34 ,

Opel Signum 2.0 CDTI

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 01:34 ,

Bmw 520

1 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:28 ,

Japim Vetura me Qira Rent a Car Prishtine

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:28 ,

Rent a car Vetura me Qira Duke Filluar nga 30e 24H

Viti: 2015
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 01:25 ,

Audi A5 2.7 TDI Model Sline Automatik

12 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:23 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI 2007 Ndrrim edhe me traktor

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim