Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1596
Aixam , 411
Alfa Romeo , 1995
Alpina , 331
Artega , 159
Audi , 22423
BAIC , 5
Bentley , 72
BMW , 16287
HTC , 1
Brilliance , 29
Bugatti , 72
Buick , 35
Cadillac , 103
Chevrolet , 632
Chrysler , 633
Citroën , 6341
Corvette , 23
Dacia , 213
Daewoo , 334
Daihatsu , 125
DeTomaso , 4
Dodge , 183
Ferrari , 82
Fiat , 8942
Ford , 9433
GMC , 98
Great Wall , 32
Grecav , 22
Honda , 488
Hummer , 53
Hyundai , 1529
Infiniti , 29
Isuzu , 134
Jaguar , 282
Jeep , 992
Kia , 1130
Koenigsegg , 15
KTM , 29
Lada , 190
Lancia , 299
Land Rover , 1336
Landwind , 4
Lexus , 32
Ligier , 8
Lincoln , 54
Lotus , 13
Maserati , 28
Maybach , 7
Mazda , 1028
Mercedes-Benz , 36266
MG , 93
MINI , 622
Mitsubishi , 1294
Morgan , 10
Nissan , 2045
NSU , 15
Oldsmobile , 14
Opel , 33637
Peugeot , 10184
Piaggio , 40
Plymouth , 12
Pontiac , 38
Porsche , 219
Proton , 22
Renault , 12416
Rover , 499
Saab , 175
Seat , 2956
Škoda , 1922
Smart , 865
Spyker , 3
Ssangyong , 157
Subaru , 79
Suzuki , 709
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1264
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 64
UAZ , 9
VW Volkswagen , 106466
Volvo , 1108
Wartburg , 33
Wiesmann , 43
Yugo , 173
Zastava , 206

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

01 Gush 09:41
Linku:
,

MERCEDES BENZ Facelift isa pa DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 09:40
Linku:
,

VW PASSAT2.0 BlueMotion i sa po DOGANUR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 10:52
Linku:
,

2008 Renault Laguna Initiale 2.0 176PS

3 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 09:42
Linku:
,

VW GOLF VI 1.6 TDi - i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:08
Linku:
,

BMW 535d xDrive

22 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 13:58 ,

Shitet kombi t2

1 200 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:58 ,

VW Caddy 2.0 sdi -Me dogan faktur tvsh-viti 2004

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:58 ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 13:58 ,

Passar 2.0 Dsg

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

VW Caddy 1.9 Tdi-DSG-Pa dogan-Viti 2006Me klim

2 950 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

Mercedes

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:57 ,

Renault cilo 1.5diseel

1 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN ��

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 13:57 ,

Passat 2.0 Dsg

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 13:57 ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me dogan me faktur- Me klim

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

Opel Monza

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:57 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:57 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:57 ,

BMW 2002

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:57 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:57 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 13:57 ,

BMW 2002

Viti: 70-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:57 ,

VW Caddy 2.0 sdi-Me dogan faktur tvsh- Me klim

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:57 ,

2 Skoda Rapid 1.6 TDI

11 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:57 ,

Ford Fiesta

5 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 13:56 ,

VW Golf 6

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 13:56 ,

Audi a4

6 490 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:56 ,

Audi A4 2.0 Benzine

2 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:56 ,

Pezho 508 SW 1.6 d

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 13:56 ,

VW Caddy 2.0 Sdi - Me dogan me Faktur -viti 2004

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

AUDI A4 2.0 TDI MODEL I RI / ME DOGAN HOMOLOGIM

11 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:56 ,

MERCEDES B180 CDI 7 G TRONIC 2012 / ME DOGAN

10 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:56 ,

AUDI A3 2.0 TDI S-TRONIC / PANORAM / 2011

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:56 ,

SEAT LEON 1.6 TDI 2013 / ME DOGAN HOMOLOGIM

10 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim