Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1215
Aixam , 290
Alfa Romeo , 1412
Alpina , 226
Artega , 100
Audi , 16407
BAIC , 2
Bentley , 49
BMW , 11451
Brilliance , 15
Bugatti , 39
Buick , 30
Cadillac , 55
Chevrolet , 391
Chrysler , 326
Citroën , 4080
Corvette , 10
Dacia , 122
Daewoo , 267
Daihatsu , 95
DeTomaso , 4
Dodge , 89
Ferrari , 58
Fiat , 6657
Ford , 6470
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 318
Hummer , 27
Hyundai , 1098
Infiniti , 16
Isuzu , 117
Jaguar , 125
Jeep , 732
Kia , 843
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 169
Lancia , 218
Land Rover , 1006
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 25
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 675
Mercedes-Benz , 26816
MG , 66
MINI , 445
Mitsubishi , 912
Morgan , 8
Nissan , 1310
NSU , 11
Opel , 26196
Peugeot , 7104
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 78
Proton , 13
Renault , 9017
Rover , 408
Saab , 81
Seat , 1823
Škoda , 1125
Smart , 594
Spyker , 2
Ssangyong , 98
Subaru , 39
Suzuki , 535
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 942
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 77919
Volvo , 660
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 159
Zastava , 173

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

30 Maj 01:21
Linku:
,

GOLF 7 1.6 TDI MODELI CUP ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

10 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:02
Linku:
,

KOS +383

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:58
Linku:
,

Hyundai ix35 1.7 CRDI 6 Shpejtsi RKS 2012

8 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 07:26
Linku:
,

Jeep cherokee xj 3.0 turbo off road

3 650 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Maj 14:15
Linku:
,

shitet

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

22 Gush 14:06 ,

vectra

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 13:54 ,

mercedes 190 D

2 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Gush 13:24 ,

BMV 525 dizel automatik -06

8 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 13:16 ,

Audi A6 3.0 dizel -12

29 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
22 Gush 11:45 ,

Kadet

450 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 11:15 ,

Kombi

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 11:03 ,

VW Passat 1.9 Turbo Dizell i Regjistruar RKS 8

1 740 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 11:02 ,

Seat Alhambra 1.9 TDI I tkuqe -03

6 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 11:02 ,

VW Golf 3 1.9 Dizell i Regjistruar RKS 1 Vit 94

1 980 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 10:23 ,

VW Passat -00

2 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 10:19 ,

VW Golf 2 diesel -86

1 250 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
22 Gush 10:13 ,

shitet

6 100 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 08:32 ,

BMW 324 -89

1 100 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 08:12 ,

USHITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

2 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Gush 08:12 ,

BMW

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Gush 01:12 ,

Golf 6

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Gush 01:02 ,

opel

3 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 23:51 ,

Shes BMW 530 i

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 22:11 ,

FIAT BRAVA 1.2 BENZIN -99

1 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 22:01 ,

Shitet Shlepi

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 21:56 ,

VW Polo -03

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 21:41 ,

Opel corsa

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 21:02 ,

VW Golf 2 1.6 dizel -88

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 21:01 ,

golf 2 dizel 1.6

1 100 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 20:45 ,

Opel Calibra -92

600 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Gush 20:31 ,

Passat karavan 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 20:31 ,

Mercedes G300

8 000 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Gush 20:11 ,

Passat karavan 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 20:01 ,

Shes pasat limuzin 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 20:01 ,

Shitet urgjent jetta

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 19:41 ,

Golf5

7 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 19:31 ,

Peugeot partner 1.4 b v2002 23-02-2016 RKS

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
21 Gush 18:46 ,

Mercedes ML 320 diesel -06

15 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 18:21 ,

Shes veturen

3 950 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gush 18:12 ,

Bmw m3 kabriolet full extra 1 vit regjistrim

3 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 17:51 ,

Opel Astra 1 vit regjistrim -99

3 050 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 17:31 ,

BMW 318 i Benzin Plin -90

1 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 17:31 ,

OPEL CORSA 1.2B VITI 2000 NJE VIT REGJISTRIM

1 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Gush 17:31 ,

biciklet

85 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Gush 16:41 ,

mercedes 190 D

2 700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 16:31 ,

shitet audi A8

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 16:21 ,

Mercedes C220 -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 16:21 ,

volkswagen

3 000 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 16:11 ,

Mercedes E 270 -03

6 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 16:01 ,

U shit

Viti: 1992
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
21 Gush 15:33 ,

Golf 2 T.D 1.6

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 15:32 ,

Golf 5 1.9 tdi 2007

7 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
21 Gush 15:13 ,

BMW 1.8 TDS Diesel

2 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Gush 15:00 ,

BMW 316 -91

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Gush 14:38 ,

Passat 2

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim