Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1596
Aixam , 411
Alfa Romeo , 1995
Alpina , 331
Artega , 159
Audi , 22423
BAIC , 5
Bentley , 72
BMW , 16287
HTC , 1
Brilliance , 29
Bugatti , 72
Buick , 35
Cadillac , 103
Chevrolet , 632
Chrysler , 633
Citroën , 6341
Corvette , 23
Dacia , 213
Daewoo , 334
Daihatsu , 125
DeTomaso , 4
Dodge , 183
Ferrari , 82
Fiat , 8942
Ford , 9433
GMC , 98
Great Wall , 32
Grecav , 22
Honda , 488
Hummer , 53
Hyundai , 1529
Infiniti , 29
Isuzu , 134
Jaguar , 282
Jeep , 992
Kia , 1130
Koenigsegg , 15
KTM , 29
Lada , 190
Lancia , 299
Land Rover , 1336
Landwind , 4
Lexus , 32
Ligier , 8
Lincoln , 54
Lotus , 13
Maserati , 28
Maybach , 7
Mazda , 1028
Mercedes-Benz , 36266
MG , 93
MINI , 622
Mitsubishi , 1294
Morgan , 10
Nissan , 2045
NSU , 15
Oldsmobile , 14
Opel , 33637
Peugeot , 10184
Piaggio , 40
Plymouth , 12
Pontiac , 38
Porsche , 219
Proton , 22
Renault , 12416
Rover , 499
Saab , 175
Seat , 2956
Škoda , 1922
Smart , 865
Spyker , 3
Ssangyong , 157
Subaru , 79
Suzuki , 709
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1264
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 64
UAZ , 9
VW Volkswagen , 106466
Volvo , 1108
Wartburg , 33
Wiesmann , 43
Yugo , 173
Zastava , 206

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 14:08
Linku:
,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Korr 15:38
Linku:
,

SKODA Superb fullë extrra i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:01
Linku:
,

Extra Golf Sportvan 2.0 DSG BMT

14 700 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Korr 19:56
Linku:
,

Vw Caddy 1.9 TDI Frigo 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 09:42
Linku:
,

VW POLO 1.6 TDi Fullë extrra i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Sot 14:07 ,

Shes golf 6+

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:07 ,

Shitet pikap tip top

2 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:06 ,

SHITET FORD FIESTA 2011 E SAPO DOGANUAR 5500euro

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:06 ,

Shes Merecedes Benz C350

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 14:06 Shitorja ,

SHITET PIKAPI CITROEN 1.9 DIZEL

1 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:06 ,

Frigo&friz-20c VW Caddy Maxi 1.6tdi-2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 14:06 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 FULL EXTRA

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:06 ,

Frigo Friz -20c Fiat Doblo Maxi 90 hp-2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 14:05 ,

BMW 323i

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:05 ,

Mercedes E300 w212 Dogan Homologim Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:05 ,

Audi a3 2.0 TDI AUTOMATIK SPORTBACK

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:05 ,

TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 14:05 ,

VW Passat 3C 2.0 TDI DSG R-Line 11/2009

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:05 ,

Shitet Golf 4 1.6 SR Benzin RKS deri Dhjetor

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:04 ,

Shiten Fellnet Model i ri -Opel- nr 15

215 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 14:04 ,

VW Touran 2.0 TDI Automatik DSG 7 ulse RKS

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:04 ,

shes golfin 4 dizel 1.9

3 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:04 ,

Auto Opel . Blejm Opel Corsa B C D

555 555 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 14:04 ,

Shitet Citroen C5 - Automatik - 2011 - Exlusive

6 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:04 ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 14:04 ,

VW Golf 6 2.0 TDI RKS

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:04 ,

Bmw Serie 1 - Viti i Prodhimit 2012

9 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

VW Caddy 1.9 TDI Automatik DSG PaDogan

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:04 ,

VW Golf 4 1.9 TDI (I) 74kw 2002 RKS

3 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:04 ,

Shitet Passat - 2.0 TDI - DSG

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:04 ,

Mercedes Benz C220 CDI 2.2 FaceLift 12/2004

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:04 ,

Shitet Audi A6 - 3.0 TDI - quatro - 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:04 ,

Audi A3 2.0 TDI SportBack 12/2005 Model 2006

5 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:03 ,

Mercedes E270 (1 vit regjistrim)

6 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:03 ,

Golf 2 1.3 benzin

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 14:03 ,

VW Passat 1.9 TDI 74kw 12/2002

3 999 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 14:03 ,

VW Golf 6 plus DSG 2.0

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 ,

AUDI A3 Sline 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 ,

Golf VI 2.0Tdi Dsg 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 ,

Caddy 1.9Sdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 14:02 ,

SHES GOLF 4 1.4 BENXIN RKS 6 MUJ KLIM Ac 2001

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:02 ,

Opel Meriva 1.7Cdti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 ,

VW Polo 1.4Tdi 2010����

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 ,

Opel Zafira 1.7Cdti 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 ,

SHES POLO 14 BENXIN RKS 4 MUJ 99

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:02 ,

Opel Astra 1.7Cdti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:02 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI RKS 99

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 14:02 ,

Golf VI 2.0Tdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:02 ,

BMW-X1 2012 X-Driver I Doganuar ����

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim