Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1543
Aixam , 397
Alfa Romeo , 1933
Alpina , 318
Artega , 151
Audi , 21892
BAIC , 5
Bentley , 72
BMW , 15850
HTC , 1
Brilliance , 27
Bugatti , 68
Buick , 35
Cadillac , 100
Chevrolet , 599
Chrysler , 622
Citroën , 6203
Corvette , 23
Dacia , 204
Daewoo , 328
Daihatsu , 124
DeTomaso , 4
Dodge , 177
Ferrari , 75
Fiat , 8761
Ford , 9208
Great Wall , 31
GMC , 97
Grecav , 22
Honda , 495
Hummer , 51
Hyundai , 1512
Infiniti , 27
Isuzu , 137
Jaguar , 279
Jeep , 970
Kia , 1094
Königsegg , 15
KTM , 28
Lada , 187
Lancia , 306
Land Rover , 1323
Landwind , 4
Lexus , 30
Ligier , 5
Lincoln , 52
Lotus , 12
Maserati , 27
Maybach , 7
Mazda , 1014
Mercedes-Benz , 35644
MG , 90
MINI , 595
Mitsubishi , 1262
Morgan , 10
Nissan , 1989
NSU , 14
Oldsmobile , 13
Opel , 32952
Peugeot , 9944
Piaggio , 38
Plymouth , 12
Pontiac , 36
Porsche , 213
Proton , 22
Renault , 12141
Rover , 488
Saab , 175
Seat , 2854
Škoda , 1850
Smart , 821
Spyker , 2
Ssangyong , 154
Subaru , 75
Suzuki , 694
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1237
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 62
UAZ , 7
VW Volkswagen , 103886
Volvo , 1089
Wartburg , 33
Wiesmann , 42
Yugo , 165
Zastava , 207

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 02:05
Linku:
,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Maj 03:36
Linku:
,

BMW X5 40d xDrive M PAKET

16 500 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 13:57
Linku:
,

KOS +383

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 11:42
Linku:
,

Porsche Panamera

57 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

09 Shk 11:23 ,

Kombi -99

09 Shk 10:31 ,

Golf 5 -04

4 200 EUR

09 Shk 10:09 ,

Golf 2 -84

1 200 EUR

09 Shk 08:06 ,

Golf 2 benzin plin -86

340 EUR

09 Shk 08:03 ,

Mercedes -86

1 000 EUR

09 Shk 04:52 ,

VW Sharan 1.9 tdi -01

5 300 EUR

09 Shk 00:05 ,

Mercedes 200 -86

1 000 EUR

08 Shk 22:26 ,

U shittttttttt

1 200 EUR

08 Shk 21:51 ,

BMW 324 D -88

1 150 EUR

08 Shk 21:18 ,

Bmw x5 -04

5 500 EUR

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim