Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1832
Aixam , 482
Alfa Romeo , 2196
Alpina , 419
Artega , 195
Asia Motors , 104
Iveco , 1
Audi , 25582
BAIC , 14
Bentley , 76
BMW , 18751
HTC , 1
Brilliance , 32
Bugatti , 76
Buick , 36
Cadillac , 115
Chevrolet , 727
Chrysler , 688
Citroën , 7375
Corvette , 32
Dacia , 263
Daewoo , 368
Daihatsu , 150
DeTomaso , 7
Dodge , 205
Ferrari , 94
Fiat , 10298
Ford , 10750
GMC , 116
Great Wall , 33
Grecav , 27
Honda , 553
Hummer , 52
Hyundai , 1758
Infiniti , 37
Isuzu , 149
Jaguar , 303
Jeep , 1120
Kia , 1269
Koenigsegg , 16
KTM , 32
Lada , 228
Lancia , 350
Land Rover , 1565
Landwind , 4
Lexus , 35
Ligier , 8
Lincoln , 56
Lotus , 13
Maserati , 31
Maybach , 8
Mazda , 1185
Mercedes-Benz , 41002
MG , 103
MINI , 706
Mitsubishi , 1490
Morgan , 10
Nissan , 2374
NSU , 16
Oldsmobile , 15
Opel , 37976
Peugeot , 11695
Piaggio , 41
Plymouth , 12
Pontiac , 39
Porsche , 256
Proton , 27
Renault , 14195
Rover , 571
Saab , 201
Seat , 3423
Škoda , 2301
Smart , 997
Spyker , 3
Ssangyong , 170
Subaru , 86
Suzuki , 773
Talbot , 8
Tata , 55
Toyota , 1510
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 68
UAZ , 18
VW Volkswagen , 120397
Volvo , 1310
Wartburg , 40
Wiesmann , 46
Yugo , 214
Zastava , 242

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 22:26
Linku:
,

VW Tiguan 4x4 automatik dizel

5 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Maj 16:11
Linku:
,

AUDI A7 3.0 TDI S LINE

20 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:16
Linku:
Shitorja ,

BMW 320d 140 KW 187 PS Automatik

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
13 Maj 17:55
Linku:
,

Touran 2.0 TDI Automatik

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Maj 10:34
Linku:
,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 03:47 ,

Audi A5 2011/ Automatic

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:22 ,

Shtepi Banesa Lokale me Qira ne Prishtine

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:18 ,

Vw Polo 1.3 GT coupe

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 03:18 ,

Shes audi a6 ngjendje perfekt

1 800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 03:16 ,

Caddy 1.9 TDI 2000 me dogan

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:16 ,

Privat

3 899 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 03:10 ,

T5 VW 2.5 TDI Rebrasti me Zinxhir

5 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 03:10 ,

Shese Golf 6, 2.0 TDI

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:05 ,

Golf 5

4 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 02:56 ,

Samsung M30, 64GB, 4GB RAM, 3 Kamera, faceid

135 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:56 ,

ofertë në pandemi për biznesin tënd, shikoje...

999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:56 ,

Ngrite biznesin tënd në pandemi…

150 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:55 ,

WEB, LOGO, DIZAJNE, REKLAMA, KARTVIZITA, POSTERA

150 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:55 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:55 ,

ZHBLLOKOJMË ICLOUD TË IPHONAVE 5€

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:53 ,

vw jetta

750 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:40 Shitorja ,

VW GOLF 6 1.6 TDI BLUE MOTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:39 Shitorja ,

MERCEDES A170 CDI AUTOMATIK LONG VERSION

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:39 Shitorja ,

MERCEDES C220 CDI VITI 2008 ME DOGAN RKS

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:36 Shitorja ,

Prime rent a car

20 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 02:36 Shitorja ,

Peugeot 206 XS 1.6benzin

1 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:36 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:35 Shitorja ,

Prime rent a car

15 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:35 Shitorja ,

Prime rent a car

20 EUR / muaj

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 02:35 Shitorja ,

Rent a car PRIME

20 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:34 Shitorja ,

Rent a car PRIME

20 EUR / ditë

Viti: 2009
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:33 Shitorja ,

Rent a car PRIME

20 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 02:33 Shitorja ,

Prime rent a car

20 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 02:33 Shitorja ,

Rent a car PRIME

20 EUR / ditë

Viti: 2008
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 02:12 ,

Branik Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:11 ,

Fiat Coupe benzin

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 02:11 ,

Mercedes Ml 320

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:03 ,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:01 ,

Golf 6 Highline 4 MOTION

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:57 ,

Shes Golf2 1.6 Dizell i thjeshte, Fabrikisht Dizell

Viti: 1988
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 01:41 ,

Pjese per Mercedes Benz E320 Avantgarde

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:41 ,

Pjese per BMW F10 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 01:40 ,

Pjese per kto lloje te veturave

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:40 ,

Pjese per Opel Corsa C 1.2 Benzin

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 01:40 ,

Pjese per Golf IV 1.9TDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:32 ,

Rent A Car VEJSI (Gjilan)

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 01:31 ,

Ford pikap 1.8 disel

2 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 01:29 ,

Shitet toka ne prishtin lagjen e vranjevcit 8500 euri ari

8 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:25 ,

Shitet Opel Astra J 1.7 2011 diesel

6 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione