Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 12
Aixam , 4
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 317
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 219
Bugatti , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 5
Chrysler , 3
Citroën , 71
Dacia , 4
Daewoo , 2
Dodge , 1
Ferrari , 2
Fiat , 41
Ford , 56
Honda , 2
Hummer , 2
Hyundai , 8
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 16
Kia , 5
Lada , 3
Lancia , 1
Land Rover , 22
Landwind , 1
Lincoln , 1
Maserati , 2
Mazda , 4
MG , 1
MINI , 11
Nissan , 7
Opel , 205
Peugeot , 49
Porsche , 5
Proton , 1
Renault , 64
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 27
Škoda , 41
Smart , 6
Ssangyong , 2
Suzuki , 3
Toyota , 7
Volvo , 5
Yugo , 1
Zastava , 1

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 15:53 Shitorja ,

PASSAT 2.0 BI TDI 240 PS R-LINE 2017 I DOGANUAR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:53 Shitorja ,

OPEL ANTARA AUTOMATIK E DOGANUAR 2012 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:52 Shitorja ,

AUDI A3 2.0 TDI S-LINE 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:52 Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI. - RLlNE 2013 I DOGANUAR 4 MOTION

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 15:52 Shitorja ,

BMW 318 D 2013 I DOGANUAR AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:50 ,

BMW M520d MX11

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:50 ,

BMW 116D 2010 - 2.0 DIESEL

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:44 ,

Caddy 1.9Sdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 15:44 Shitorja ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG COMFORTLINE / 12-2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:43 Shitorja ,

ŠKODA OCTAVIA 1.6 TDI COMFORTLINE / 2012

5 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 15:43 Shitorja ,

AUDI A7 3.0 TDI QUATTRO S-LINE / 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:40 Shitorja ,

GOLF 5

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:19 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7cdti AUTOMATIK I SHITUR

7 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 15:02 Shitorja ,

VW GOLF VII 2.0TDI DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 15:02 Shitorja ,

VW GOLF VI 1.6TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:02 Shitorja ,

VW Golf VI Plus ( Automatik )

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 14:11 ,

Trenerka per meshkuj ( Te gjitha masat )

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:59 ,

Trenerka per meshkuj ( Te gjitha masat)

23 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 13:43 ,

Rezervari se bashku me Pompe

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 13:29 Shitorja ,

Mini Cooper 1.6 Dizell 6 Shpejci Viti 2008 "Panora

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Shitorja ,

BMW 118 D " Automatik " M-Pacet Viti 05.02.2020

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 13:14 Shitorja ,

Mercedes C220 Cdi 6 Shpejci Viti 2007 "ELEGANC"

7 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Shitorja ,

VW Taureg 3.0 Tdi " Automatik" Viti 2005 I doganua

6 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:14 Shitorja ,

Ford Evereset XLT 2.5 Turbo Dizell 4x4 7 Ulse

4 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:14 ,

Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 12:26 ,

SHES AUDI A3 1.6 TDI S TRONIK VITI 2013 ME DOGAN

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:09 Shitorja ,

Audi A4 2.0TDI

14 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:09 Shitorja ,

BMX X1 2.0Xdrive Me Dogan

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:09 Shitorja ,

BMW 318D STEPTRONIC ME DOGAN

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:08 Shitorja ,

Golf VI Plus 2.0TDI

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Shitorja ,

Peugeot 3008 1.6HDI Me Dogan

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:08 Shitorja ,

Audi A4 TDI ULTRA Me Dogan

15 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:08 Shitorja ,

Rang Rover Evoque 2.2D DYNAMIC

22 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Shitorja ,

Mercedes C220 CDI AMG Me Dogan

11 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:08 Shitorja ,

Golf VI 2.0TDI DSG

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:07 Shitorja ,

Opel Astra 1.7CDTI

4 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 12:07 Shitorja ,

VW Scirocco 2.0TDI DSG Me Dogan

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim