Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1215
Aixam , 290
Alfa Romeo , 1412
Alpina , 226
Artega , 100
Audi , 16407
BAIC , 2
Bentley , 49
BMW , 11451
Brilliance , 15
Bugatti , 39
Buick , 30
Cadillac , 55
Chevrolet , 391
Chrysler , 326
Citroën , 4080
Corvette , 10
Dacia , 122
Daewoo , 267
Daihatsu , 95
DeTomaso , 4
Dodge , 89
Ferrari , 58
Fiat , 6657
Ford , 6470
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 318
Hummer , 27
Hyundai , 1098
Infiniti , 16
Isuzu , 117
Jaguar , 125
Jeep , 732
Kia , 843
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 169
Lancia , 218
Land Rover , 1006
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 25
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 675
Mercedes-Benz , 26816
MG , 66
MINI , 445
Mitsubishi , 912
Morgan , 8
Nissan , 1310
NSU , 11
Opel , 26195
Peugeot , 7104
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 78
Proton , 13
Renault , 9017
Rover , 408
Saab , 81
Seat , 1823
Škoda , 1125
Smart , 594
Spyker , 2
Ssangyong , 98
Subaru , 39
Suzuki , 535
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 942
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 77921
Volvo , 660
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 159
Zastava , 173

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

30 Maj 16:42
Linku:
,

modeli passat

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 02:47
Linku:
,

lisi

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 02:03
Linku:
,

Shess xhipin

22 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:15
Linku:
,

Range Rover Sport 3.0 HSE

19 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 20:03
Linku:
,

•Vw Golf VII 2.0 TDI Highline- LED -Me dogane -

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Dje 23:02 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 23:02 ,

Shitet golf 2

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 23:02 ,

Opel omega 2.0 dizel

1 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:02 ,

CITROEN C5 2.2 DIZELL AUTOMATIK

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:02 ,

Kombi Ford Transit

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 23:02 ,

Mk1

2 100 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:02 ,

Shes.fellne.me.4.shtrafa.per.gollf.2.3.opell.etj

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:00 ,

Seat ibiza

3 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:00 ,

VW Touran TDI 7 Ulese

4 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:59 ,

Citroen xsara 1.6 HDI

2 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:59 ,

Shitet mercedesi

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 22:58 ,

Hyunday i20, 1.2

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:56 ,

Kedi viti 2008 rks 2.0 sdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:56 ,

Shitet Kombi Renault Trafik Regjistrim i 2 në Rks

5 950 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:56 ,

Mercedez 220 rks

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:55 ,

AUDI Q5 2.0 TDI QUATTRO PANO RKS

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:55 ,

MERCEDES BENZ E 200 CDI RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:55 ,

Renault Trafik 2.0 dci RKS 1 vit

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:55 ,

AUDI A4 2.0 TDI KARAVAN

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 ,

Audi a 4 dizell 1.9 rks-04

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:54 ,

Skoda OCTAVIA 2.0 TDI DSG 103 KW 140 PS RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:54 ,

SHITET FIAT PUNTO EVO 1.3 DIZELL 2011 RKS

4 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:54 ,

Shitet.vw.gjeta.1.9.turbo.dizell.tip.top..RKS

980 EUR Price Reduced

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:54 ,

Opel zafira B 1.9 Cdti rks 2006

4 190 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:54 ,

AUTO PJES shesim Per Golf 7 Karavan

555 555 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:54 ,

Passat 2.0 TDi DSG HighLine

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:54 ,

Hyundai 1.2

3 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:54 ,

Alfa Romeo 159 1.9JTd

4 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:53 ,

Auto Arianiti Bejm Blerjen E Veturav

5 555 555 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 22:53 ,

Peugeot 307 2002 1.6 benzin

2 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:52 Shitorja ,

VW GOLF VI 1.6TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:52 Shitorja ,

VW Golf VI Plus ( Automatik )

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:50 ,

Shitet shtepija.ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:50 ,

shes t5 1.9 tdi

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:50 ,

VW Polo 1.6 tdi

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:48 ,

Shiten Fellnet 16qe Per Pollo 2010

170 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:48 ,

VW Golf 2.0 GTI EXTREM 220 ps.

6 499 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 22:47 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

240 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 22:47 ,

SHITET OPEL ASTRA 1.7 ECOFLEX 2010 ME DOGAN

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:47 ,

VW Golf 4 1.9TDI (DI)tkuqe 2002 Model Special

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:47 ,

SHITET OPEL ZAFIRA B 1.9 2006 AUTOMATIK ME 7 ULSE

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:47 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:47 ,

FIAT CROMA 1.9 JTD DIZEL

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:45 ,

Shes Golf 7 viti 2015

13 699 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:45 ,

GOLF 7 1.6 ME DOGAN HOMOLOGIM

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 22:44 ,

Shitet golf 5 1.9 TDI

4 550 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:44 ,

Shiten 4 Goma m+s 175 70 14 Fulda

110 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:42 ,

Shitet kasetofoni per golf,passat

50 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:42 ,

Bejm nderrimin e ledave ne instrument tabell

25 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim