Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 2090
Aixam , 538
Alfa Romeo , 2396
Alpina , 469
Artega , 225
Asia Motors , 138
Iveco , 1
Audi , 28831
BAIC , 37
Bentley , 96
BMW , 21212
HTC , 1
Brilliance , 48
Bugatti , 92
Buick , 46
Cadillac , 127
Chevrolet , 877
Chrysler , 757
Citroën , 8298
Corvette , 38
Dacia , 317
Daewoo , 421
Daihatsu , 178
DeTomaso , 12
Dodge , 229
Ferrari , 100
Fiat , 11538
Ford , 12084
GMC , 125
Great Wall , 36
Grecav , 29
Honda , 601
Hummer , 56
Hyundai , 1919
Infiniti , 38
Isuzu , 175
Jaguar , 360
Jeep , 1331
Kia , 1383
Koenigsegg , 16
KTM , 35
Lada , 264
Lancia , 378
Land Rover , 1806
Landwind , 4
Lexus , 43
Lifan , 1
Ligier , 9
Lincoln , 62
Lotus , 14
Maserati , 34
Maybach , 11
Mazda , 1316
Mercedes-Benz , 45442
MG , 108
MINI , 789
Mitsubishi , 1710
Morgan , 12
Nissan , 2825
NSU , 15
Oldsmobile , 15
Opel , 42127
Peugeot , 13214
Piaggio , 53
Plymouth , 13
Pontiac , 39
Porsche , 312
Proton , 27
Renault , 15713
Rover , 604
Saab , 215
Seat , 3808
Škoda , 2714
Smart , 1096
Spyker , 6
Ssangyong , 204
Subaru , 103
Suzuki , 971
Talbot , 8
Tata , 82
Tesla , 11
Toyota , 1675
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 74
UAZ , 25
VW Volkswagen , 133641
Volvo , 1494
Wartburg , 45
Wiesmann , 50
Yugo , 230
Zastava , 271

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

06 Maj 08:18
Linku:
,

* Pezho boxer gjendje perfecte inf 044280873

3 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
07 Maj 17:43
Linku:
,

Shitet - Renault Scenic 2002 1.9 dCi

2 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Maj 20:38
Linku:
,

Golf 7, 1.6 TDI Automatik

123 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Maj 17:32
Linku:
,

Passat 2.0

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

28 Maj 11:30 ,

u shit flm mer jep

1 100 EUR

28 Maj 07:43 ,

U Shit Flm MerrJep.

3 800 EUR

28 Maj 00:02 ,

Opel corsa cdti -08

6 300 EUR

27 Maj 17:13 ,

U shit flm merrjep

2 700 EUR

27 Maj 17:03 ,

Mitsubishi galant 1997

1 600 EUR

27 Maj 09:51 ,

Opel astra -02

3 650 EUR

26 Maj 22:44 ,

Mercedes ml 320 -00

3 900 EUR

26 Maj 22:24 ,

TOURAN AUTOMATIK DSG 2007

6 500 EUR

26 Maj 19:53 ,

Opel

26 Maj 13:58 ,

vw polo -07

5 700 EUR

25 Maj 23:12 ,

Audi B4 1.9 TD -92

1 600 EUR

25 Maj 20:20 ,

golf 2

499 EUR

25 Maj 18:56 ,

golf 2

1 399 EUR

25 Maj 17:25 ,

Urgjent shitet bmw 525

2 800 EUR

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione