Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 12
Aixam , 4
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 317
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 219
Bugatti , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 5
Chrysler , 3
Citroën , 71
Dacia , 4
Daewoo , 2
Dodge , 1
Ferrari , 2
Fiat , 41
Ford , 56
Honda , 2
Hummer , 2
Hyundai , 8
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 16
Kia , 5
Lada , 3
Lancia , 1
Land Rover , 22
Landwind , 1
Lincoln , 1
Maserati , 2
Mazda , 4
MG , 1
MINI , 11
Nissan , 7
Opel , 205
Peugeot , 49
Porsche , 5
Proton , 1
Renault , 64
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 27
Škoda , 41
Smart , 6
Ssangyong , 2
Suzuki , 3
Toyota , 7
Volvo , 5
Yugo , 1
Zastava , 1

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 12:07 Shitorja ,

Audi A4 2.0TDI Me Dogan

11 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 12:07 Shitorja ,

Audi A4 2.0TDI Me Dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 Shitorja ,

Nissan Qashqai 2.0DCI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 Shitorja ,

Mercedes GLK 250CDI Me Dogan

14 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:06 Shitorja ,

Golf 2.0 TDI Automatik DSG

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

FIAT PUNTO

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:00 ,

MERCEDES GLK 320 CDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

FORD FOCUS 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:00 ,

FORD FIESTA

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

VW PASSAT 2.0 TDI AUTOMATIC

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

VW POLO

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

VW GOLF VII AUTOMATIC

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

FORD FIESTA

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:59 ,

SEAT LEON

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:58 ,

MERCEDES-BENZ C200

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:58 ,

BMW X6 35D

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 ,

VW POLO Fresh

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 11:58 ,

CITROEN C4 Picasso

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:58 ,

FIAT 500

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 11:35 Shitorja ,

Polo 2015 FACELIFT

7 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 11:35 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 cdti

3 699 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 Shitorja ,

Škod Fabia 2010

5 199 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 Shitorja ,

Mercedes C270 Automatik Elegance Full extra

4 750 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:07 ,

RENT A CAR ZABUNI

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 11:06 ,

SHITET VOLKSWAGEN POLO 2009 1.6 TDI

6 666 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 ,

CADDY LIFE 1.9 TDI BMT MANUAL DIZELL

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:48 ,

PASSAT B7 TDI BMT MANUAL DIZELL 2011 KARAVAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 ,

BMW 530 E60 AUTOMATIK STARTSTOP

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:48 Shitorja ,

Mazda 1.6 Benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

OPEL CORSA D AUTOMATIK TIPTRONIK ECOFLEX DIZELL

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:47 ,

VW Caddy Maxi 1.9 TDI BMT 2010

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:47 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:47 ,

GOLF VI-PLUS 2.0 TDI BMT MANUAL 2012 MODEL MATCH

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 10:46 ,

MERCEDES C350 CDIV6 300PS AMG PACKET FACELIFT PANO

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:46 ,

GOLF VII GTD DSG BMT AUTOMATIK STARTSTOP SOUND

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:45 ,

GOLF VI-PLUS 2.0 TDI DSG BMT AUTOMATIK MODEL STYLE

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:45 ,

VW POLO 1.2 DIZEL

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:45 ,

TOURAN 1.9 TDI BMT MANUAL 6 SHPEJTESI 7 ULSE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG BMT

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:44 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:44 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:44 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:43 ,

TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:43 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Shitorja ,

Opel Zafira Tourer 2.0 CDTI

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim