Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 12
Aixam , 4
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 317
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 219
Bugatti , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 5
Chrysler , 3
Citroën , 71
Dacia , 4
Daewoo , 2
Dodge , 1
Ferrari , 2
Fiat , 41
Ford , 56
Honda , 2
Hummer , 2
Hyundai , 8
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 16
Kia , 5
Lada , 3
Lancia , 1
Land Rover , 22
Landwind , 1
Lincoln , 1
Maserati , 2
Mazda , 4
MG , 1
MINI , 11
Nissan , 7
Opel , 205
Peugeot , 49
Porsche , 5
Proton , 1
Renault , 64
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 27
Škoda , 41
Smart , 6
Ssangyong , 2
Suzuki , 3
Toyota , 7
Volvo , 5
Yugo , 1
Zastava , 1

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 10:43 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:43 Shitorja ,

Opel Meriva 1.8 Benzin Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:42 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:42 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:42 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:42 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 Shitorja ,

VW Golf 5 1.9 TDI Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:41 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:41 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI Automatik DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:41 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:40 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:40 Shitorja ,

Fiat I 500 1.3 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 Shitorja ,

Vw Caddy 1.9 TDI Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI sa po ardhur nga CH

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 Shitorja ,

Vw Touran 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:39 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:38 Shitorja ,

Bmw E90 330D Facelift 300ps+

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Shitorja ,

Audi A3 S Line 2.0 170 ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:38 Shitorja ,

Vw Golf 5 1.9 Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 Shitorja ,

Fiat I500 1.3 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:37 Shitorja ,

Opel Meriva 1.8 Benzin Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:37 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI 7 ulse

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:37 Shitorja ,

Opel Zafira 1.9 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:37 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:37 Shitorja ,

Opel Zafira 1.7 CDTI 7 ulse

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Shitorja ,

VW Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:36 Shitorja ,

Audi A3 2.0 TDI Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Shitorja ,

Mercedes GLK 250CDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:36 Shitorja ,

Audi A3 S Line 2.0 170 ps

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Shitorja ,

Audi A3 Cabriolet 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:35 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI S Line

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:35 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Shitorja ,

Audi A4 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Shitorja ,

Vw Caddy 1.9 TDI Automatik

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:35 Shitorja ,

Opel Insignia 2.0 CDTI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:34 Shitorja ,

Śkoda Octavia 2.0 TDI Automatik 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:33 Shitorja ,

Mazda 1.6 benzin

Viti: 2012
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Sot 10:33 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI Automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:32 Shitorja ,

Opel Agila 1.2 Benzin

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 10:32 Shitorja ,

Opel Astra 1.7 CDTI

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:32 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI 4 Motion

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 Shitorja ,

Śkoda Octavia 1.8 Tfsi Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:32 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI Automatik DSG

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI Bluemotion

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim