Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1215
Aixam , 290
Alfa Romeo , 1412
Alpina , 226
Artega , 100
Audi , 16407
BAIC , 2
Bentley , 49
BMW , 11451
Brilliance , 15
Bugatti , 39
Buick , 30
Cadillac , 55
Chevrolet , 391
Chrysler , 326
Citroën , 4080
Corvette , 10
Dacia , 122
Daewoo , 267
Daihatsu , 95
DeTomaso , 4
Dodge , 89
Ferrari , 58
Fiat , 6657
Ford , 6470
Great Wall , 23
GMC , 65
Grecav , 19
Honda , 318
Hummer , 27
Hyundai , 1098
Infiniti , 16
Isuzu , 117
Jaguar , 125
Jeep , 732
Kia , 843
Königsegg , 11
KTM , 19
Lada , 169
Lancia , 218
Land Rover , 1006
Landwind , 1
Lexus , 19
Ligier , 3
Lincoln , 25
Lotus , 9
Maserati , 12
Maybach , 5
Mazda , 675
Mercedes-Benz , 26816
MG , 66
MINI , 445
Mitsubishi , 912
Morgan , 8
Nissan , 1310
NSU , 11
Opel , 26196
Peugeot , 7104
Piaggio , 29
Plymouth , 10
Pontiac , 23
Porsche , 78
Proton , 13
Renault , 9017
Rover , 408
Saab , 81
Seat , 1823
Škoda , 1125
Smart , 594
Spyker , 2
Ssangyong , 98
Subaru , 39
Suzuki , 535
Talbot , 6
Tata , 33
Toyota , 942
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 46
UAZ , 7
VW Volkswagen , 77919
Volvo , 660
Wartburg , 27
Wiesmann , 26
Yugo , 159
Zastava , 173

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

30 Maj 21:58
Linku:
,

Shitet Chevrolet Captiva

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 20:03
Linku:
,

•Vw Golf VII 2.0 TDI Highline- LED -Me dogane -

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:35
Linku:
,

Audi A5 2012 S-LINE

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Maj 21:48
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Maj 14:15
Linku:
,

shitet

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999

Dje 22:38 ,

Mercedes R Class R280 CDI -3.0 , 4 matik Automatik

7 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:38 ,

VW Polo highline 2019 me 27.000 km me dogan

12 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:38 ,

Audi A6 S Line 3.0 Quatro 2011 me dogan zbritje

16 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:37 ,

VW Golf VII TDI 1.6 DSG highline

12 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:37 ,

SHITET OSE NDRROHET OPEL ZAFIRA B 1.9

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:36 ,

BMW X5

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:36 ,

AUDI A6

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 22:35 ,

Shitet mercedezi c220

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:34 ,

Opel Corsa 1.2 16v

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:34 ,

Opel

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:34 ,

Passat 2.0 diesel 2015 Premium

16 200 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:34 ,

RANG ROVER Sport 3.0 SDV6 HSE Dynamic

52 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:34 ,

Mondeo 2.0

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:34 ,

Toyota RAV4 2.0i

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:34 ,

Mercedes benz 200

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:34 ,

Ford Focus C-Max 1.6Tdci 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

RENAULT CLIO 1.5 DIZELL RKS 7 MUJ VITI 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:33 ,

OPEL CORSA 1.2 BENZIN REGJISTRIM 12 MUJ VITI 2001

2 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

Mercedes C220 EVO 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:33 ,

shes golf 2 1.6 dizell viti 1990

1 850 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:33 ,

Mercedes E280 CDI 2005

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:32 ,

Opel Astra 1.9 CDTI 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:31 ,

BMW X5 Rks benzin 3.0 bej edhe ndrrim

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:31 ,

Shitet Rks Bej edhe Ndrrim 1100 eurooo

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:30 ,

BMW E-530 D-DIZELL,AUTOMATIK,RKS:29.09.2020,EXTRA.

6 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:29 ,

BMW X6 30d Diesel xDrive facelift

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:29 ,

Vetur ne shitje Toyota Corolla

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:28 ,

shes bmw 320 ndrrim i mundshem

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:26 ,

Rent A Car 045/885-669 Vetura dergohet ne Airoport

15 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:25 ,

Mercedes 190 dizell regjistrim deri 03.10.2020

1 200 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 22:25 ,

Golf 4 Dizel 1.9 TDI RKS 1 Vit

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:25 ,

Taureg 3.0

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:25 ,

Kombi Sprinter 313 cdi Automatic

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:24 ,

RENT A CAR LORENTI 045567854

15 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Dje 22:24 ,

Golf 7

Viti: 2017
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:22 ,

VW POLO 1.9SDI - SWISS LINE - POLO E RE FILUM 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:21 ,

Shes golf 3 benzin regjistrim(09.10.2020)

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:21 ,

Shitet vetura

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 ,

Shes mercedez A-class 190 benzin AUTOMATIK

2 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:21 ,

SHES OSE NDRROJ VETUREN VW 2.O TDI DSG 2008 RKS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:21 ,

SHITET VETURA VWPASSAT 3C 2.O TDI DSG 2008 RKS

6 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:20 ,

Audi 2.5 TDI 7shpejtsi Automatic

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:19 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI, 2006, Diesel, Automatik

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:18 ,

Peugeot 308 SW 1.6ehdi EKSTRA

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 22:18 ,

Ford fuesta 1.3 me zinxjir me marveshje

1 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 22:17 ,

Golf 2 1.6d

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:16 ,

Leari Metal

600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim