Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 12
Aixam , 4
Alpina , 4
Artega , 2
Audi , 320
BAIC , 1
Bentley , 1
BMW , 218
Bugatti , 3
Cadillac , 2
Chevrolet , 5
Chrysler , 3
Citroën , 71
Dacia , 4
Daewoo , 2
Dodge , 1
Ferrari , 2
Fiat , 41
Ford , 56
Honda , 3
Hummer , 2
Hyundai , 9
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 16
Kia , 5
Lada , 3
Lancia , 1
Land Rover , 22
Landwind , 1
Lincoln , 1
Maserati , 2
Mazda , 4
MG , 1
MINI , 11
Nissan , 7
Opel , 205
Peugeot , 49
Porsche , 5
Proton , 1
Renault , 64
Rover , 1
Saab , 3
Seat , 27
Škoda , 40
Smart , 6
Ssangyong , 2
Suzuki , 4
Toyota , 7
Volvo , 5
Yugo , 1
Zastava , 1

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 03:42 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 03:42 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 03:42 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 03:34 Shitorja ,

RANGE ROVER SPORT 2.7 HSE SPORT NDRRIM ME BAGER

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:56 Shitorja ,

VW GOLF VI 1.6TDI 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:56 Shitorja ,

VW GOLF VII 2.0TDI DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 23:55 Shitorja ,

VW Golf VI Plus ( Automatik )

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 22:06 Shitorja ,

Polo 2015 FACELIFT

Viti: 2015
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Dje 22:06 Shitorja ,

Škod Fabia 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:06 Shitorja ,

Opel Corsa 1.3 cdti

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:05 Shitorja ,

Opel Meriva 1.7cdti AUTOMATIK

Viti: 2010
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Dje 22:04 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLON ERDI

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 ,

Golf VII 2.0Tdi Rline 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 21:51 ,

Audi A3 2.0Tdi 2012 Stronik

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:45 ,

Audi A3 2.0Tdi 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:43 ,

Mercedes Benz B200Cdi 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:34 ,

Audi A4 2.0Tdi 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:24 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:23 ,

CADDY LIFE 1.9 TDI BMT MANUAL DIZELL

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:22 ,

PASSAT B7 TDI BMT MANUAL DIZELL 2011 KARAVAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:22 ,

BMW 530 E60 AUTOMATIK STARTSTOP

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:21 ,

OPEL CORSA D AUTOMATIK TIPTRONIK ECOFLEX DIZELL

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:20 ,

VW Caddy Maxi 1.9 TDI BMT 2010

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:20 ,

GOLF VI-PLUS 2.0 TDI BMT MANUAL 2012 MODEL MATCH

Viti: 2012
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 21:19 ,

Caddy 1.9Sdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 21:19 ,

MERCEDES C350 CDIV6 300PS AMG PACKET FACELIFT PANO

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:18 ,

GOLF VII GTD DSG BMT AUTOMATIK STARTSTOP SOUND

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:18 ,

GOLF VI-PLUS 2.0 TDI DSG BMT AUTOMATIK MODEL STYLE

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:18 ,

VW POLO 1.2 DIZEL

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:17 ,

TIGUAN 2.0 TDI DSG 4MOTION AUTOMATIK

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 21:16 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG BMT

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:16 ,

TOURAN 1.9 TDI BMT MANUAL 6 SHPEJTESI 7 ULSE

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:03 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI Automatik 7 ulse

9 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:03 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 TDI Automatik PaDogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:00 Shitorja ,

VW Golf 4 Pacifik 1.9 TDI 12/2003

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:00 Shitorja ,

Mercedes Benz C250 CDI 4Matic 2012

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:00 Shitorja ,

Mercedes Benz C220 CDI EVO 2005

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:59 Shitorja ,

Mercedes Benz E270 CDI Automatik

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim