Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 1638
Aixam , 456
Alfa Romeo , 2113
Alpina , 392
Artega , 187
Iveco , 1
Audi , 23084
BAIC , 12
Bentley , 74
BMW , 17982
Brilliance , 32
Bugatti , 69
Buick , 27
Cadillac , 105
Chevrolet , 701
Chrysler , 662
Citroën , 7179
Corvette , 26
Dacia , 257
Daewoo , 358
Daihatsu , 130
DeTomaso , 6
Dodge , 197
Ferrari , 82
Fiat , 9989
Ford , 10263
GMC , 88
Great Wall , 26
Grecav , 22
Honda , 517
Hummer , 51
Hyundai , 1736
Infiniti , 37
Isuzu , 121
Jaguar , 293
Jeep , 1052
Kia , 1247
Koenigsegg , 14
KTM , 27
Lada , 195
Lancia , 344
Land Rover , 1523
Landwind , 3
Lexus , 34
Ligier , 8
Lincoln , 52
Lotus , 11
Maserati , 30
Maybach , 8
Mazda , 1131
Mercedes-Benz , 32147
MG , 93
MINI , 677
Mitsubishi , 1375
Morgan , 10
Nissan , 2264
NSU , 12
Oldsmobile , 10
Opel , 35841
Peugeot , 11326
Piaggio , 38
Plymouth , 11
Pontiac , 36
Porsche , 236
Proton , 23
Renault , 13755
Rover , 546
Saab , 194
Seat , 3307
Škoda , 2236
Smart , 981
Spyker , 3
Ssangyong , 170
Subaru , 82
Suzuki , 657
Talbot , 3
Tata , 51
Toyota , 1417
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 62
UAZ , 10
VW Volkswagen , 104175
Volvo , 1238
Wartburg , 37
Wiesmann , 44
Yugo , 160
Zastava , 130

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 14:58
Linku:
,

Passat B8 1.6 TDI(DI) Tkuqe

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 15:51
Linku:
,

BMW individual 330 xi M Paket

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Maj 10:34
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 14:38
Linku:
,

Passat 2.0 TDI B8

11 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

Sot 18:43 Shitorja ,

Shes Volkswagen Caddy 1.9 Tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:43 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 18:43 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:43 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 18:43 Shitorja ,

⚠️⚠️BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE DEFEKT ⚠️⚠️

14 800 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 18:43 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:43 Shitorja ,

BLEJM VETURA QE NUK I PERDORNI DEFEKT DHE NE RREGULL

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 18:43 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:43 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

17 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 18:43 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 ,

BLEJM TE GJITHA VALUTAT (USDT,BITCOIN,ETHER)

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 18:43 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:43 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:43 ,

Touran 2.0 TDI Automatik 2007

7 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:43 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 18:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:43 ,

BMW 118d 2014 Twin Turbo FullOpsion Automatik

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:43 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:43 ,

Seat Ibiza 1.4 2005 benzin

1 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:43 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Sot 18:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 ,

BMW X3 2.0 TwinPowerTurbo Eco-Comfort-Sport

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:43 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 18:43 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:43 ,

Opel Astra 1.7 DTI pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:43 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione