Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1169
Aixam , 337
Alfa Romeo , 1790
Alpina , 264
Artega , 126
Audi , 14855
BAIC , 4
Bentley , 64
BMW , 12597
Brilliance , 22
Bugatti , 54
Buick , 23
Cadillac , 82
Chevrolet , 564
Chrysler , 552
Citroën , 5844
Corvette , 17
Dacia , 198
Daewoo , 308
Daihatsu , 54
DeTomaso , 4
Dodge , 166
Ferrari , 50
Fiat , 7169
Ford , 6680
Great Wall , 18
GMC , 54
Grecav , 9
Honda , 344
Hummer , 46
Hyundai , 1439
Infiniti , 24
Isuzu , 39
Jaguar , 253
Jeep , 766
Kia , 1061
KTM , 22
Lada , 127
Lancia , 266
Land Rover , 1286
Landwind , 3
Lexus , 29
Ligier , 6
Lincoln , 44
Lotus , 8
Maserati , 23
Maybach , 6
Mazda , 695
Mercedes-Benz , 21524
MG , 64
MINI , 568
Mitsubishi , 868
Morgan , 9
Nissan , 1525
NSU , 9
Opel , 21292
Peugeot , 8649
Piaggio , 24
Plymouth , 8
Pontiac , 18
Porsche , 193
Proton , 14
Renault , 10346
Rover , 429
Saab , 156
Seat , 2323
Škoda , 1779
Smart , 817
Spyker , 3
Ssangyong , 144
Subaru , 48
Suzuki , 344
Talbot , 3
Tata , 40
Toyota , 972
Trabant , 6
Triumph , 5
TVR , 49
UAZ , 1
VW Volkswagen , 63589
Volvo , 876
Wartburg , 15
Wiesmann , 33
Yugo , 18
Zastava , 44

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 19:08
Linku:
,

VW POLO TDI COMFORTLINE

5 600 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 09:50
Linku:
,

VW GOLF 7 GTI 2015 SUPER QMIM

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 12:03
Linku:
,

Mercedes Benz C220 Cdi

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25
Linku:
,

•Vw Golf VII 2.0 TDI Highline- LED -Me dogane -

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 09:46
Linku:
,

Golf 7 1.6 TDI BlueMotion 2014 (ME DOGANE ME HOMOL

11 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

Sot 10:39 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:39 ,

Fiat punto 1.4 evo i doganuar

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:39 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS❇️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:39 ,

Shiten Fellnet 15 GTI Per Golf 7 6 Audi Tauran

240 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 10:39 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven nga viti 2000-2020

18 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:39 ,

Shiten Fellne Me goma 17qe Per 'Opell'' tmira

290 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:39 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven Te Cilat nuk i Perdorni

8 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:39 ,

Mercedes Benz ML 350 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:39 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 Shitorja ,

Citroen C4 2.0 HDI Exclusive

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ( PA DOGAN )

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 ,

Shes Fellne Per Mercedes C E clas 16qe

220 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:39 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 10:39 ,

Blejm Gjitha Modelet e (BMW) PA DOGAN + RKS☎️✅

3 555 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 10:39 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA MODELET

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 10:39 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:39 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM❇️

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:39 ,

Opel Corsa 1.4 Benzin AUTOMATIK 10 muj Regji 2002✅

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:39 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:39 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 10:39 ,

GOLF 5 1.9 TDI 2006 RKS KLIMATRONIK BIG XENON

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:39 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:39 ,

Mercedes E320 CDI EVO 4-Matic

8 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:39 ,

Opel AGILA 1.2b 2011

2 950 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:39 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 10:39 ,

SHES OPEL ASTRA VETURA ASHT TIP TOP

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:39 ,

BMW X5 3.0d MODIFIKANT 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:39 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:39 ,

PEUGEOT 308 1.6 Hdi 2016

8 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:39 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 10:39 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 PA DOGAN ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim