Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 597
Aixam , 187
Alfa Romeo , 135
Alpina , 100
Artega , 38
Audi , 787
BAIC , 1
Bentley , 25
BMW , 635
Bugatti , 25
Buick , 3
Cadillac , 15
Chevrolet , 6
Chrysler , 3
Citroën , 59
Corvette , 3
Dacia , 13
Daewoo , 4
Daihatsu , 1
DeTomaso , 3
Dodge , 12
Ferrari , 25
Fiat , 41
Ford , 80
GMC , 7
Honda , 13
Hummer , 3
Hyundai , 23
Infiniti , 4
Isuzu , 2
Jaguar , 8
Jeep , 16
Kia , 40
KTM , 7
Lada , 4
Lancia , 7
Land Rover , 39
Lexus , 6
Ligier , 1
Lincoln , 4
Lotus , 2
Maserati , 9
Maybach , 3
Mazda , 2
MG , 10
MINI , 15
Mitsubishi , 14
Morgan , 1
Nissan , 24
NSU , 3
Opel , 178
Peugeot , 79
Piaggio , 5
Pontiac , 1
Porsche , 19
Renault , 83
Rover , 3
Saab , 1
Seat , 28
Škoda , 44
Smart , 7
Ssangyong , 2
Subaru , 4
Suzuki , 15
Talbot , 1
Tata , 3
Toyota , 24
Trabant , 2
Triumph , 1
TVR , 21
UAZ , 1
VW Volkswagen , 1587
Volvo , 14
Wartburg , 4
Wiesmann , 14
Yugo , 6
Zastava , 11

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 21:06
Linku:
,

Audi A4 Avant 3.0 TDI Quattro Matrix Euro 6 AdBlue

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:46
Linku:
,

Audi A4 Quattro 3.0

22 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:05
Linku:
,

PORSCHE PANAMERA 4S,4.0d ,422ch, 2018

121 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 11:08
Linku:
,

BMW X1 2.0D Xdrive 190ps 2016 Sport-Line nga CH

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:00
Linku:
,

Audi A4 2016 150PS S-TRONIC

21 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 120 000 - 129 999

Sot 22:00 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2020
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 22:00 Shitorja ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016DOGAN&HOMOLOGIM

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:59 ,

oferta e huasë së parave ndërmjet veçantë Për t'j

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:59 ,

AUTO "ONLINE24✅ BLEJM VETURA GJITHA LLOJET

4 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 21:59 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

Viti: 2020
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
Sot 21:59 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 21:59 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:59 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr......

5 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 21:59 ,

''AUTO ONLINE✅Blejm vetura ne gjithe Kosoven

9 999 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:59 ,

''AUTO ONLINE✅"Blejm vetura ne gjithe Kosoven

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 21:59 ,

⚠️⚠️⚠️ BLEJM VETURA ⚠️⚠️⚠️

5 555 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 21:53 ,

BMW 435 Convertible XDrive 398BHP

30 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 21:48 Shitorja ,

VW GOLF VII 2.0TDI DSG

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 21:48 ,

Shiten 4 Gomat 275-40-20 Michelin&Dunlop

250 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 21:45 ,

Audi A4 2017 - 2.0 TDI S Tronic

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:44 ,

Pasat b8

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:43 ,

Audi A4 2.0 TDI S-Line 2016

Viti: 2017
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 21:36 ,

VW TIGUAN LOUNGE

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:31 ,

Auto-Pjes.Shesim pjes Per Golf 7 6 5 Audi Bmw

55 555 555 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:12 ,

MERCEDES CLA AMG PACKET 2.2 CDI FULL OPSJON

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 20:52 ,

VW TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK 7ULSE I DOGANUAR 2017

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:43 ,

Doodg grand caravan 3.5 benzin viti 2016 automatik

9 300 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:43 ,

AUDI Q7 3.0 TDI QUATTRO 3x Sline

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 20:42 ,

Audi A4

19 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 20:34 ,

AUDI A3 2.0 TDI VITI 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 20:19 ,

Audi A8L 3.0TDI Quattro-ndrrim me banes ne Peje

37 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 20:01 ,

Passat Rline

21 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 19:42 ,

Fellne 18 per VW

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 19:39 ,

Seat Ateca 2017 Matrix

18 000 EUR Price Reduced

Viti: 2017
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Sot 19:24 ,

VW Pasat B8 TDI-DSG 2016

14 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:18 ,

pjes peugeot-lancia

30 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 19:12 ,

AUDI A4 2.0TDI AUTOMAT F1 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:11 ,

OPEL ASTRA 1.6 CDTI FACELIFT 2016 RKS

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 19:03 ,

AUDI Q3 2.0 QUATTRO 2016 ME DOGAN 155MIJ KM

19 999 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 19:00 Shitorja ,

VW CC 2.0 TDI BMT,4 Motion

18 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 18:52 ,

Polo 1.0 Benzin , 12-2017 , 16.000km me dogan

13 400 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 18:48 ,

AUTO PJESË " AUDI - VW - SKODA - SEAT "

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:34 ,

STOP N GO RENT A CAR. VETURA ME QERA

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:34 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-30miKM-RksFullExtra

Viti: 2018
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 18:33 ,

AUDI A3 S LINE 2.0 2016 S TRONIC

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:33 ,

VW Golf VII 2.0 TDI 4Motion FACELIFT 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 18:32 ,

VW GOLF 7 ALL STAR 1.6 TDI BLUE MOTION TECHNOLOGY

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 18:28 ,

BMW GT 320d X-drive 2016

18 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:24 ,

shes audi a4 2.0 tdi pa dogan

16 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 18:22 ,

Seat Alhambra 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:19 ,

Golf 7 2.0 Sportvan Longe Bluemotion 2016

1 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:47 ,

Shitet urgjent Mercedes-benz CLA 200

11 400 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 17:37 ,

CITROEN C3 1.6 HDI

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 17:37 ,

AUDI A4 2.0 TDI BUSSINES LINE

Viti: 2017
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim