Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 288
Aixam , 87
Alfa Romeo , 51
Alpina , 41
Artega , 12
Audi , 286
BAIC , 1
Bentley , 11
BMW , 267
Bugatti , 11
Buick , 2
Cadillac , 8
Chrysler , 2
Citroën , 6
Corvette , 3
Dacia , 3
Daewoo , 1
DeTomaso , 2
Dodge , 1
Ferrari , 8
Fiat , 12
Ford , 27
GMC , 3
Honda , 8
Hyundai , 10
Infiniti , 3
Isuzu , 1
Jaguar , 2
Jeep , 6
Kia , 18
KTM , 3
Lada , 3
Lancia , 6
Land Rover , 13
Lincoln , 4
Lotus , 1
Maserati , 2
Maybach , 3
MG , 1
MINI , 11
Nissan , 7
NSU , 3
Opel , 68
Peugeot , 14
Piaggio , 3
Pontiac , 1
Porsche , 7
Renault , 35
Rover , 2
Saab , 1
Seat , 2
Škoda , 12
Smart , 3
Ssangyong , 1
Subaru , 1
Suzuki , 4
Tata , 1
Toyota , 7
TVR , 8
Volvo , 9
Wartburg , 4
Wiesmann , 5
Yugo , 2
Zastava , 5

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 04:20 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:20 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 04:20 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 04:20 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:20 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

111 111 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:20 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:19 ,

TIGUAN 2.0 (L) TDI 23/01/2019 Kilometra 20 Mi ✅

2 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 04:19 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 04:19 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:19 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:19 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:19 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:19 ,

AUTO-SHALA =BLEJ VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:19 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

8 999 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 04:19 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 04:19 ,

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 04:19 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 04:19 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET ME DOGAN PA DOGAN

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 00:02 ,

DIGITKOS IPTV KUALITETI I GARANTUAR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:58 ,

Poliratum kerre ne rrugen B

Viti: 2018
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:45 ,

Golf 7

16 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 23:18 ,

Kreveta tavolina karrike me ngjyra te ndryshme

170 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:02 ,

Shes.fellne.me.4.shtrafa.per.gollf.2.3.opell.etj

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:50 ,

Shitet shtepija.ne prizeren me 4 ari oborr

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:42 ,

Opel Astra Automatik Klima A/C RKS Perfekt

2 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:38 ,

VW Polo highline 2019 me 27.000 km me dogan

12 700 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 21:58 ,

Briket i hardhisë së rrushit

160 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:25 ,

Shitet rimorko per vetur urgjend

130 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:19 ,

Shes pomp elektrike per fryerjen egomav te veturav

18 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:37 ,

Golf VII 2.0Tdi 2019 Newmodel

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:29 ,

Opel Omeg dizell

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:21 ,

Opel Omega dizell

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:14 ,

Blej katalizatora qfar do lloji

100 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:10 ,

shitet zmadhusi

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:09 ,

Opel Omega dizell

1 800 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim