Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 103
Aixam , 46
Alfa Romeo , 48
Alpina , 29
Artega , 16
Audi , 575
Bentley , 7
BMW , 474
Bugatti , 7
Cadillac , 3
Chevrolet , 6
Chrysler , 8
Citroën , 50
Dacia , 2
Dodge , 3
Fiat , 21
Ford , 14
GMC , 5
Honda , 3
Hummer , 1
Hyundai , 18
Isuzu , 2
Jaguar , 9
Jeep , 8
Kia , 6
KTM , 4
Lancia , 1
Land Rover , 37
Lexus , 7
Ligier , 1
Lotus , 2
Maserati , 7
Mazda , 3
MG , 5
MINI , 4
Nissan , 12
NSU , 2
Opel , 97
Peugeot , 60
Porsche , 17
Renault , 43
Rover , 2
Saab , 8
Seat , 8
Škoda , 11
Smart , 204
Ssangyong , 9
Subaru , 1
Toyota , 2
TVR , 13
Volvo , 12
Wartburg , 1
Wiesmann , 9
Zastava , 12

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Sot 03:36 ,

Mercedes Benz ML 350 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 23:23 ,

Bmw 535 D

15 300 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 22:54 ,

Skoda OCTAVIA 2.0 TDI DSG 103 KW 140 PS RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:42 ,

Shitet kasetofoni per golf,passat

50 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 22:34 ,

RANG ROVER Sport 3.0 SDV6 HSE Dynamic

52 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:25 ,

BMW f(30)

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:19 ,

Mercedes-Benz C 220 CDI, 2006, Diesel, Automatik

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:11 ,

BMW GT 530 X DRIVE °°°°

15 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

Shite Q7 viti 2015 me 7 ulse RKS

55 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 21:25 ,

Shitet rimorko per vetur urgjend

130 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 20:47 ,

Pasat

8 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:45 ,

MERCEDES E KLAS 320 CDI AVANTGARDE - 06

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:43 ,

✔️MERCEDES E 220 CDI BLUE EFFICIENCY RKS 1 VIT✔️

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:42 ,

BMW X5 3.0D AUTOMATIK 7 ULSE RKS - 10

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:08 ,

Mercedesss

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:05 ,

Blej pikapa dhe komba

500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:02 ,

Bmw 640d 2013 170xxxkm

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:00 ,

BMWW

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:39 ,

Smart

2 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 19:25 ,

Mercedes-BenzCLA250D 90000KM 2015BLACK EDITIONFULL

Viti: 2015
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 19:07 ,

Passat 2.0 Bluemotion 2014

15 290 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 18:44 ,

Shitet RENAULT LAGUNA 2,0 DCI, automatik, 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:32 ,

VW Touareg 3.0 TDI V6, 4motion

21 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:18 ,

Shitet Golf 6

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:27 ,

Okazion, në gjendje të Shkëlqyer.

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:35 ,

Mercedes S 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 16:34 ,

Mercedes S 320

Viti: 2007
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 16:23 ,

Land Rover Freelander Tiptronic

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:48 ,

Bmw 330d x-drive

29 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Dje 15:44 ,

Seat Ibiza CUPRA 1.4 TSI DSG ����

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:42 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG ����

15 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 15:40 ,

VW Touran 2.0 TDI DSG 7 Ulse ����

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 ,

Range Rover Sport 3LTD Panorama ����

24 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 14:24 ,

BMW X3 xDrive, Mundesi ndrrimi - veture te vogel

14 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:31 ,

Passat CC Rline

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:29 ,

BMW X5 full extra

8 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:21 ,

Citroen C5, 3.0 D,Biturbo,241ps,Exlusive,CH����-10

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:55 ,

MARIMANGA.NET Autobartje 24/7

25 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 12:55 ,

Autobartje 24/7 duke filluar 25€ viti

25 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 10:40 ,

Fellne per Mercedes 20 coll

450 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:50 ,

SHITET MERCEDS C320

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 07:06 ,

X5 3.0 X DRIVE 30D

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
30 Maj 23:56 ,

Bmw 320D Sport

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 21:44 ,

Audi A4 1.9 TDI +38344238360

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 21:23 ,

Mercedes A 180

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Maj 21:21 ,

Shiten 4 goma tdimrit

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Maj 19:02 ,

Mercedes CLA 180 AMG Paket 1.6 , 2014

19 999 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 65 000 - 69 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim