Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 193
Aixam , 33
Alfa Romeo , 1256
Alpina , 28
Artega , 11
Audi , 17017
BAIC , 1
Bentley , 14
BMW , 13078
Bugatti , 12
Buick , 6
Cadillac , 44
Chevrolet , 454
Chrysler , 413
Citroën , 5270
Corvette , 7
Dacia , 128
Daewoo , 186
Daihatsu , 89
Dodge , 113
Ferrari , 12
Fiat , 6213
Ford , 6603
GMC , 31
Great Wall , 11
Grecav , 6
Honda , 266
Hummer , 14
Hyundai , 1196
Infiniti , 14
Isuzu , 75
Jaguar , 203
Jeep , 781
Kia , 787
KTM , 9
Lada , 46
Lancia , 187
Land Rover , 1087
Lexus , 7
Lifan , 1
Lincoln , 24
Lotus , 5
Maserati , 8
Maybach , 3
Mazda , 812
Mercedes-Benz , 27486
MG , 32
MINI , 463
Mitsubishi , 992
Morgan , 2
Nissan , 1660
NSU , 5
Opel , 24756
Peugeot , 8146
Piaggio , 14
Plymouth , 5
Pontiac , 15
Porsche , 162
Proton , 9
Renault , 9388
Rover , 307
Saab , 124
Seat , 2541
Škoda , 1862
Smart , 486
Spyker , 1
Ssangyong , 144
Subaru , 50
Suzuki , 379
Talbot , 3
Tata , 29
Toyota , 934
Trabant , 2
TVR , 18
UAZ , 4
VW Volkswagen , 80109
Volvo , 875
Wartburg , 5
Wiesmann , 10
Yugo , 30
Zastava , 37

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 14:23
Linku:
,

Shitet BMW X6 3.5i xdrive

16 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Qer 13:54
Linku:
,

Tiguan 2.0 Tdi Automatik Dsg

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 15:01
Linku:
Shitorja ,

Subaru Impreza 2.0 Diesel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 00:22
Linku:
,

WV CADI SDI 2.0

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

Sot 22:04 Shitorja ,

Passat B7

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Regjionin e kosoves 24/7 Online

18 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:04 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW nga viti 2005-2020

30 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:04 Shitorja ,

Blejm Gjitha modelet e BMW nga viti 2005- 2021��

30 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:04 Shitorja ,

Blejm “ BMW AUDI MERCEDES OPEL 24/7 Online��

25 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:04 Shitorja ,

Blejm Vetura AUDI BMW MERCEDES OPEL 24/7 Online✅

8 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 22:04 Shitorja ,

Blejm Vetura AUDI BMW MERCEDES WV OPEL ����

3 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:04 Shitorja ,

AUTO ZONA BLEJM VETURA TË GJITHA MODELET

1 400 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 22:04 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Onine ����

15 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:04 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith AUDI-BMW-WV. 24/7 Online

18 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 22:04 Shitorja ,

“AUTO/ZONA” Blejm Vetura BMW AUDI WV etj ✅

19 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 22:04 Shitorja ,

Blejm Vetura modelet e Reja 2005-2021 24/7 Online✅

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 22:04 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjith Kosoven 24/7 Online ✅

19 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 22:04 ,

Mercedes C200 CDI RKS 7 Muaj Ndrrim me Sharan 7 Ulse

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 ,

Audi A4 2.0 TDI Vp 2007 RKS

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:04 ,

Shitet Golf 7 karavan 1.6 dizell rks

9 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:04 ,

Mercedes Benz Sprinter 316CDI Viti 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:02 ,

VW Golf 7 1.6 TDI Automatik

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 22:02 ,

Mercedes E280 3.0 Dizel Automatik RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 22:00 ,

Shitet peugeot 407 2.0 2008

6 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 21:58 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

3 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 21:58 ,

Peugeot 308 viti 2009 benzin 1.6 RKS

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:58 ,

shes opel insingia 2016 automatik 2000 kubik targa te huaja

7 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:58 ,

Shitet Peugeot 206 HDI

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:58 ,

Shes W Pikapin 2.0 dizell.

2 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:57 ,

bmw x6 3.0 disel automatik rks

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:56 ,

shitet Mercedes E clase 320

2 900 EUR Price Reduced

Viti: 2001
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 21:54 ,

Golf 7 1.6 Tdi Confortline

7 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:54 ,

PEUGEOT EXPERT FRIZ

Viti: 2004
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 21:54 ,

VW GOLF 6 AUTOMATIK DSG ME DOGAN

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:54 ,

BMW 116eD 2014 ME DOGAN

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:54 ,

Caddy 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 21:54 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 21:54 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione