Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 119
Aixam , 24
Alfa Romeo , 884
Alpina , 18
Artega , 6
Iveco , 1
Audi , 12856
Bentley , 6
BMW , 9776
Bugatti , 8
Buick , 5
Cadillac , 24
Chevrolet , 224
Chrysler , 294
Citroën , 3530
Corvette , 3
Dacia , 73
Daewoo , 101
Daihatsu , 50
Dodge , 63
Ferrari , 7
Fiat , 4205
Ford , 4424
GMC , 24
Grecav , 3
Honda , 171
Hummer , 5
Hyundai , 784
Infiniti , 5
Isuzu , 48
Jaguar , 129
Jeep , 482
Kia , 517
KTM , 7
Lada , 24
Lancia , 138
Land Rover , 699
Lexus , 4
Lincoln , 10
Lotus , 4
Maserati , 4
Maybach , 2
Mazda , 567
Mercedes-Benz , 21814
MG , 22
MINI , 257
Mitsubishi , 655
Morgan , 2
Nissan , 993
NSU , 5
Opel , 18127
Peugeot , 5664
Piaggio , 10
Plymouth , 4
Pontiac , 12
Porsche , 78
Proton , 7
Renault , 6451
Rover , 232
Saab , 100
Seat , 1858
Škoda , 1232
Smart , 228
Spyker , 1
Ssangyong , 86
Subaru , 23
Suzuki , 183
Talbot , 3
Tata , 9
Toyota , 654
Trabant , 2
TVR , 15
UAZ , 2
VW Volkswagen , 62432
Volvo , 612
Wartburg , 4
Wiesmann , 8
Yugo , 22
Zastava , 24

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Sot 13:30
Linku:
,

Audi A4

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:05
Linku:
,

Golf 6 Highline 4 MOTION

9 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:28
Linku:
,

GOLF 7

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 08:10
Linku:
,

PEUGEOT BOXER KOMBI

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:08
Linku:
,

Shes Pikap 2011, 2.0

3 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 18:57 ,

SHITET GOLF 7, 2.0TDI- DSG, VITI 2015

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:57 ,

KIA SORENTO -AUTOMATIK-

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:57 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:57 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:57 Shitorja ,

Volkswagen Polo 1.6 Dizel

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

SHITET AUDI Q3, QUATTRO, AUTOMATIK

16 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:57 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

SHITET BMW 320 D, F30 AUTOMATIK

14 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:57 ,

Mercedes Benz ML 350 2010 AIRMATIC

18 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:56 Shitorja ,

Blejm Gjitha Modelet e BMW AUDI MERCEDES WV

14 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:56 Shitorja ,

Shes Volkswagen Caddy 1.9 Tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:56 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:56 ,

AUDI A6 Quattro 3.0 Tdi v6 Regjistrim 1 Vit Automatik

6 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:56 Shitorja ,

Blejm Vetura Gjtih Regjioni e Kosoves 24/7 Onlie

13 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:56 ,

BLEJM VETURA RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT TEGJITHA

3 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:56 Shitorja ,

Škoda Fabia 1.4 TDi 2016/6 Dogan Homoligim ✅

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:55 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:55 ,

BLEJM VETURA RKS PA DHE ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2008
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 18:55 ,

Audi A4

1 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Golf 4

1 350 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 18:55 Shitorja ,

GOLF 5 DIESEL 1.9 TDI MAUEL I DOGANUAR RKS EXTRA I RUJT

5 650 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Shitet golfi 6 2.0 viti 2009

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:55 Shitorja ,

PASAT DIESEL 1.9 TDI MANUEL RKS NE GJRNDJE PERFEKTE

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Shitet Passati

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:55 ,

Golf 7 2.0 TDI R-line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 18:55 ,

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

2 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 450 000 - 499 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione