Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 101
Aixam , 19
Alfa Romeo , 677
Alpina , 16
Artega , 6
Audi , 10083
Bentley , 4
BMW , 7572
Bugatti , 8
Buick , 4
Cadillac , 15
Chevrolet , 143
Chrysler , 229
Citroën , 2469
Corvette , 2
Dacia , 42
Daewoo , 71
Daihatsu , 39
Dodge , 37
Ferrari , 5
Fiat , 3104
Ford , 3294
GMC , 18
Grecav , 2
Honda , 130
Hummer , 3
Hyundai , 570
Infiniti , 4
Isuzu , 40
Jaguar , 99
Jeep , 379
Kia , 397
KTM , 6
Lada , 16
Lancia , 101
Land Rover , 521
Lexus , 3
Lincoln , 5
Lotus , 4
Maserati , 3
Maybach , 1
Mazda , 438
Mercedes-Benz , 17854
MG , 13
MINI , 179
Mitsubishi , 501
Morgan , 2
Nissan , 720
NSU , 5
Opel , 13870
Peugeot , 4236
Piaggio , 9
Plymouth , 4
Pontiac , 8
Porsche , 44
Proton , 5
Renault , 4923
Rover , 173
Saab , 79
Seat , 1313
Škoda , 854
Smart , 138
Spyker , 1
Ssangyong , 70
Subaru , 19
Suzuki , 132
Talbot , 3
Tata , 5
Toyota , 482
Trabant , 2
TVR , 14
UAZ , 1
VW Volkswagen , 49443
Volvo , 483
Wartburg , 3
Wiesmann , 6
Yugo , 13
Zastava , 19

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

31 Maj 02:03
Linku:
,

Seat ibiza 2010 1.6 Tdi Me Dogane

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:23
Linku:
,

Shitet VW Polo 1.0 MPI

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:11
Linku:
,

Mercedes Benz E Class 220

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Dje 18:08
Linku:
,

Peugeot 207 1.6 HDI 90 Ps Panoramë Me Doganë

5 950 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 14:06
Linku:
,

MERCEDES-BENZ Sprinter 315 CDI Lang

8 600 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 09:55 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS ❇️

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 ,

Opel vivaro 1.9 dizel me 3 ulsese 2002 Rks 7 muaj

3 600 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:55 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 PA DOGAN ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 ,

Shitet Audi A4 - 2004 - Automatik

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:55 ,

Mercede B class a B-200

9 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 ,

Passad 1.6 2011 manuel pa dogan

5 600 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM ❇️

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ( PA DOGAN )

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 ,

Pegueot 207 RKS 1.6 dizell

4 400 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 ,

Golf 5 Plus 1.6 FSI Viti 2006 (RKS)

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

VW Passat CC R line 4 motion

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 ,

Golf 7 Higline 2.0 DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 ,

Citroen c4 grande picasso me RKS

4 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 09:54 ,

OPEL INSIGNIA 2.0 CDTI AUTOMATIK I DOGANUAR RKS❇️

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 ,

NISSAN PATHFINDER Qmimi fix

8 000 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

VW T5 1.9 tdi 2006

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 ,

Opel Vectra GTS

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 ,

Mini Cooper One D

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 ,

Opel Corsa D 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:54 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:54 ,

toyota rav4

7 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:54 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:53 ,

Seat Exeo 2.0 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 ,

Shitet Bmw X5 - Facelift - 3.0d

15 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:53 ,

Shitet Passat 1.9 T(DI) 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:53 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:53 ,

VW Passat 3C 2.0 Tdi 2007 DSG 103 KW 140 PS

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

Peugeot 308 1.6 HDI Viti 2011 RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 ,

Renault Clio

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

OPEL INSIGNIA 2.0CDTI 2012 AUTOMATIK MUNSI NDRRIMI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

Passat 1.9 Tdi 2004 Full ekstra 74 kw 101 ps

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

SHES OPEL ASTRA VETURA ASHT TIP TOP

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 09:53 ,

Touran 1.9 Tdi 2005 7 ulse 6 shpejtsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

Mercedes ML 270cdi

4 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:53 ,

Shitet zafira 2.0 tdi 2003

2 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:53 ,

Shitet Mercedesi C 180 Automatik Pa Dogan Zvicerr

1 100 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAVE N TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:52 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2003 PACIFIC

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 ,

touaran automatik 7 ulse me dogan

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim