Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 60
Aixam , 10
Alfa Romeo , 151
Alpina , 9
Artega , 4
Audi , 2773
BMW , 2291
Bugatti , 5
Buick , 2
Cadillac , 2
Chevrolet , 16
Chrysler , 50
Citroën , 476
Corvette , 1
Dacia , 14
Daewoo , 16
Daihatsu , 12
Dodge , 7
Ferrari , 3
Fiat , 706
Ford , 890
GMC , 7
Honda , 31
Hyundai , 118
Infiniti , 1
Isuzu , 8
Jaguar , 13
Jeep , 70
Kia , 65
KTM , 4
Lada , 7
Lancia , 20
Land Rover , 122
Lexus , 1
Lincoln , 1
Lotus , 2
Maserati , 3
Mazda , 98
Mercedes-Benz , 6752
MG , 5
MINI , 16
Mitsubishi , 128
Morgan , 1
Nissan , 177
NSU , 4
Opel , 3434
Peugeot , 967
Piaggio , 2
Pontiac , 2
Porsche , 5
Proton , 3
Renault , 1086
Rover , 43
Saab , 24
Seat , 288
Škoda , 190
Smart , 11
Spyker , 1
Ssangyong , 9
Subaru , 6
Suzuki , 26
Toyota , 147
Trabant , 1
TVR , 10
UAZ , 1
VW Volkswagen , 13877
Volvo , 171
Wartburg , 1
Wiesmann , 2
Yugo , 6
Zastava , 12

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

08 Korr 21:06
Linku:
,

Audi A4 Avant 3.0 TDI Quattro Matrix Euro 6 AdBlue

22 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Korr 18:34
Linku:
,

Golf5 AUTOMATIK Team United

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

Sot 10:44 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN TEGJITH

Viti: 2009
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:44 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:44 ,

SHITET BMW 430D Gran Coupe M Sport

25 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:44 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:44 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS ME KESH

44 942 878 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 10:43 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFKT RKS PA DOGAN PA DEFEKT

111 111 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:43 ,

''AUTO24"Blejm vetura ne gjithe Kosoven 24hr....��

800 000 000 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:43 ,

BLEJ VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT RKS

1 111 111 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:43 Shitorja ,

Shitet KIA 2.0 dizel, rks bej edhe ndrrim

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:43 ,

BLEJM VETURA ME DOGAN AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT

1 111 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Sot 10:43 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:42 ,

Shes OPEL KADET

Viti: 1992
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN AKSIDENT DEFEKT KESH

Viti: 2005
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS KESH

44 942 878 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:42 ,

☎️BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN KESH

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA KREJT LLOJET ME AKSIDENT DEFEKT KESH

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:42 ,

Shitet Fiat Doblo 1.3d, 2110 EUR ZBRITJE

2 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DEFEKT RKS KESH

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:41 ,

BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET

49 116 515 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:41 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT RKS PA DOGAN KESH

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:41 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET Ne TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:41 ,

BLEJM VETURA AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN RKS KESH

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 10:41 ,

BLEJM VETURA.AKSIDENT DEFEKT PA DOGAN TE GJITHA

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:40 ,

Shitet Audi A6 - 3.0 TDI - quatro - 2008

6 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:40 ,

Opel zafira 2,2 dizel 7 ulse 3/2/2021 Rks viti2002

3 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:37 ,

SHES T4 2.5 TDI ME KLIM 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:36 ,

Golf 6 1.6 TDI DISEL 2009

8 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:36 ,

Volvo V50 2.0 / Dizel / Manual / Karavan

5 999 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:36 ,

Shitet BMW 530 GT, super gjendje!

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:36 ,

SHES KOMBIN T4 2.5 TDI ME KLIM 2001 RKS

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:36 ,

Mercedes ML 350

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 ,

Shitet AUDI A6 viti 2005. 2.7tdi manual

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:35 ,

VW PASSAT 1.9 TURBO DIZEL - 89

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:35 ,

SHES KOMBIN T4 2.5 TDI ME KLIM RKS 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 ,

Skoda Octavia 2.0 4X4 Dizel/ Manual

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:34 ,

Renault modus 1.5 dizell,viti 2005

2 430 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:33 ,

VW Passat CC R line 4 motion

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:33 ,

Mercedes a clas, avangard,viti 2007

4 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 10:33 ,

Passat 3C

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:32 ,

Golf 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 ,

Citroen 1.4 hdi viti 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 ,

TIGUAN 2014 DSG me dogane & homologim ne shitje!

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 ,

Fiat Stilo 1.9Jtd 2001 Me Klim

2 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:31 ,

Seat Altea XL Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 ,

Audi A4 2.0 Dizel / Karavan

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:30 ,

VW Golf 2 1.6 Benzin 1989

450 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.


Në fillim