Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 62
Aixam , 38
Alfa Romeo , 68
Alpina , 50
Artega , 26
Audi , 1708
Bentley , 5
BMW , 592
Bugatti , 7
Buick , 1
Cadillac , 1
Chevrolet , 29
Chrysler , 49
Citroën , 112
Corvette , 1
Dacia , 5
Daewoo , 21
Daihatsu , 1
DeTomaso , 1
Dodge , 6
Ferrari , 6
Fiat , 277
Ford , 296
GMC , 5
Grecav , 1
Honda , 32
Hummer , 5
Hyundai , 79
Infiniti , 3
Isuzu , 5
Jaguar , 10
Jeep , 63
Kia , 29
KTM , 1
Lada , 27
Lancia , 13
Land Rover , 15
Lincoln , 4
Maserati , 1
Mazda , 49
MG , 6
MINI , 10
Mitsubishi , 45
Nissan , 47
Opel , 3042
Peugeot , 102
Piaggio , 1
Plymouth , 1
Pontiac , 1
Porsche , 9
Renault , 344
Rover , 21
Saab , 6
Seat , 46
Škoda , 12
Smart , 3
Ssangyong , 2
Subaru , 2
Suzuki , 56
Talbot , 1
Tata , 1
Toyota , 18
TVR , 1
VW Volkswagen , 3051
Volvo , 47
Wartburg , 3
Yugo , 8
Zastava , 4

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

Dje 22:15 ,

BLEJ TE GJITHA LLOJET E VETURAV 200-800 me rks pa

350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 21:28 ,

SHES (NDRROJ) OPEL VEKTRA RKS DERI ME 13/07/21

520 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 20:46 ,

Shitet audi

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:41 ,

Karrocë për bebe

200 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:38 ,

Shitet audi

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:16 ,

Shitet vetura Hyundai Santa Fe

3 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:38 ,

Fiat Punto 1.2 benzin plin Rks 29.01.2022 viti 95

1 350 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:37 ,

Shitet

3 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 19:04 ,

Opel Vectra 1.6 benxin Plin dizne atest Rks 1 Vit Klim��

1 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:41 ,

Mercedes C200 Avangard -EKSTRA

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:17 ,

Renault Megane 1.6B RKS 5 MUJ KLIM PERFEKT

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 ,

MERCEDES ML 350 BENZIN PLIN FACELIFT 2007

6 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:08 ,

Blejm Vetura

1 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 15:53 ,

Peugeot 406

399 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:51 ,

VW TOURAN 1.4 TSI DSG

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:28 ,

Shes fordin me rks 28. 7 21

499 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 13:43 ,

Opel astra 1.6 benzin/plin, 95

550 EUR Price Reduced

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:31 ,

Audi A4

2 600 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:19 ,

U shit nga a.s dardani

2 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:53 ,

SHES VOLVO 440 GL 1.8 BENZIN PLIN VITI 1993 RKS

880 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:38 ,

Citroen Xsara Picasso 2.0. B&P A-matic 2003

2 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 10:07 ,

Shitet pick up FIAT FLORINA

700 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
Dje 09:53 ,

SHES BMW 318 BENZIN PLIN 1.8 VITI 2001

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:35 ,

Audi A4 ështe 390mi km benzin plin rks full extra 1700euro

1 700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Dje 08:41 ,

Shes shtafat e gjat per fellne

40 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 08:26 ,

Golf 3 1.8 Benzin RKS

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 07:44 ,

Shitet sistemi plinit komplet

180 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
17 Maj 23:50 ,

Mercedes-benz

1 350 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 21:54 ,

Shes veturen Mercedes GL450 ose bej ndrrim

11 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 21:15 ,

Shes golf 3

799 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Maj 20:19 ,

Fiat brava 1.4 B+p 1997 rks 04.06.21

790 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
17 Maj 16:59 ,

opel Vectra 2.0b rks klimatronik

950 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 16:32 ,

Shes mazda 626 / viti 1990 / 500€

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 13:22 ,

Opel kadet 1.8 benzin plin

650 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Maj 09:29 ,

Stilolaps me kamer te fshehur

35 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 09:10 ,

Bmw X3 Rks

3 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 01:04 ,

Shitet Xheda 900 €

900 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
17 Maj 00:37 ,

Shes ndrroj opel zafiren

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 00:29 ,

Shes ndrroj opel zafira

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Maj 23:49 ,

Shitet opel vektra b 1.6 benxin plin viti 99 rks 9muj

1 000 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 22:45 ,

Vw golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 22:15 ,

Hyundai

3 200 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Maj 21:32 ,

Shitet Opel Kadet

Viti: 1991
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Maj 20:13 ,

shitet 1.8b me plin regj. ose Ndrrim

1 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 19:41 ,

Ipet pllaci me qera.

Viti: 2020
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
16 Maj 19:41 ,

Shitet

1 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 19:25 ,

Shitet Polo Classic 1.6

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 13:09 ,

Renault Megane 1.6B RKS 5 MUJ KLIM PERFEKT

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 11:40 ,

Opel Astra G 1.8 Benzin Pline NDIZNE + ATEST 1 VIT RKS

1 750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 11:28 ,

Audi 80

590 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione