Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Vetura në shitje - Shpallje për shitje të veturave, vetura me qera, vetura me leasing dhe më shumë

Acura , 2090
Aixam , 538
Alfa Romeo , 2396
Alpina , 469
Artega , 225
Asia Motors , 138
Iveco , 1
Audi , 28831
BAIC , 37
Bentley , 96
BMW , 21215
HTC , 1
Brilliance , 48
Bugatti , 92
Buick , 46
Cadillac , 127
Chevrolet , 877
Chrysler , 757
Citroën , 8298
Corvette , 38
Dacia , 317
Daewoo , 421
Daihatsu , 178
DeTomaso , 12
Dodge , 229
Ferrari , 100
Fiat , 11538
Ford , 12084
GMC , 125
Great Wall , 36
Grecav , 29
Honda , 601
Hummer , 56
Hyundai , 1919
Infiniti , 38
Isuzu , 175
Jaguar , 360
Jeep , 1331
Kia , 1383
Koenigsegg , 16
KTM , 35
Lada , 264
Lancia , 378
Land Rover , 1807
Landwind , 4
Lexus , 43
Lifan , 1
Ligier , 9
Lincoln , 62
Lotus , 14
Maserati , 34
Maybach , 11
Mazda , 1316
Mercedes-Benz , 45442
MG , 108
MINI , 789
Mitsubishi , 1710
Morgan , 12
Nissan , 2825
NSU , 15
Oldsmobile , 15
Opel , 42127
Peugeot , 13214
Piaggio , 53
Plymouth , 13
Pontiac , 39
Porsche , 312
Proton , 27
Renault , 15713
Rover , 604
Saab , 215
Seat , 3808
Škoda , 2714
Smart , 1096
Spyker , 6
Ssangyong , 204
Subaru , 103
Suzuki , 971
Talbot , 8
Tata , 82
Tesla , 11
Toyota , 1675
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 74
UAZ , 25
VW Volkswagen , 133646
Volvo , 1494
Wartburg , 45
Wiesmann , 50
Yugo , 230
Zastava , 271

Vetura të reja dhe të përdorura në shitje. Gjeni vetura të reja dhe të përdorura nga të gjitha markat kryesore të makinave në një vend.

Ju mund të zgjidhni vetura nga markat tuaja të preferuara si BMW, Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, Opel, Ford ose thjesht të kërkoni për ndonjë markë tjetër veturash.

Në MerrJep mund të gjeni të publikuara shpalljet e fundit për vetura në shitje në qytetin tuaj, gjë që ju ndihmon të gjeni një veturë më shpejt dhe më lehtë se kurrë më parë.

06 Maj 23:29
Linku:
,

VW T-Rock 2.0 TDI 4motion Sport

24 800 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Maj 16:25
Linku:
Shitorja ,

Bmw X5 M50d ������������

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 17:32
Linku:
,

Passat 2.0

20 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

Dje 23:58 ,

Shitet Polo

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:28 ,

(Pjesë) Per Vivaro

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:22 ,

Shesim Pjes Per nisan micra 1989-2002

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 23:21 ,

Peugeot Partner 1.6 hdi i sapo ardhur nga zvicrra

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:14 ,

Golf VII 2.0 TDI Automatik DSG ME DOGAN

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:14 ,

Shitet polo Rks me Klime

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:50 ,

Shes Audi A4 viti 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 22:27 ,

VW TOURAN 1.6 TDI DSG BLUEMOTION MODEL CUP

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:14 ,

Golf 7 highline bluemotion 2.0 dsg automatik

1 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

Opel Combo 1.7 diesel

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:54 ,

Citroen c1

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:53 ,

Fiat Bravo 1.6 jtd v.p 2014 km 213.000 me dogan

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:53 ,

Citroen c4 1.4 HDi euro 5 v.p 2013 me dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:53 ,

Citroen c3 1.4 HDi v.p 2015 km 131.000 me dogan

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:53 ,

Citroen c3 1.6 blue HDi v.p 12-2016 me digan

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 21:53 ,

Opel corsa 1.3 cdti v.p 2014 km 176.000 me dogan

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:53 ,

Reno clio 1.5 dci v.p 2014 km 174.000 me dogan

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 21:52 ,

Peugeot 308 1.6 HDI 2012 Facelift vetëm me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

Pjes per passat

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

Bejm rregullimin e dritave

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 21:24 ,

Ww caddy 2.0 sdi viti 2008 pa dogan

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:24 ,

Audi A3 1.6 TDI AUTOMATIK S-Tronic 2011 vetëm me dogan

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:02 ,

Opel astra 1.3 cdti v.p 2012 km 141.000 me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 21:02 ,

T4 Transporter Rks 4 Muaj - 96

1 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:02 ,

Citroen C3 1.6 Benzine - 2006

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:47 ,

Polo 1.6 tdi v.p 2013 me dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 20:46 ,

Polo 1.2 tdi v.p 2012 km 203.000 me dogan

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:45 ,

Motor 2.o tdi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:36 ,

BMW 335i E93 AUTOMATIK M-Packet Sport I doganuar

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:36 ,

Peugeot 307 2.0 HDI Diesel Manual 6 Shpejtesi+R 2007 Facelif

1 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:36 ,

GOLF 5 1.9 TDI

1 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:30 ,

VW Golf 7 1.6 TDI AUTOMATIK DSG 2013 DISTRONIC Vetem dogan

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:20 ,

Merceds kombi me 6 ulse mjet pune pa dohane

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:08 ,

Kombi 2.4 dizell

1 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 20:08 ,

Blej Audia pa dogan , Anglez - Per pjes

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:55 Shitorja ,

SHES GOLF 7 DIESEL 2.0 TDI FULL OPSJON EXTRA I DOGANUR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:47 ,

BMW 116d 2.0

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 ,

Opel Astra 2.0 DTI (rks 1 VIT )

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:33 ,

VW POLO 1.4 B KLIM RKS ( 18.10.2022)

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:31 ,

Audi B4 1.9 TD Rks (5 MUJ)

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:15 ,

Shitet Audia

1 EUR Price Reduced

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:02 ,

Shitet BMW 320

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:02 ,

Shitet Mercedes Benz C 350

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:39 ,

Rent A Car

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Dje 18:00 ,

Golf 7.5 Facelift 2018 1.6 Tdi 115ps Rks

1 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:27 ,

shes pjes per pasat b 7

1 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:27 ,

MERCEDES C CLASS 200 2013 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com - Vendi i vetëm ku mund të gjeni të gjitha markat tuaja të preferuara të veturave në një vend . Ne ofrojmë një gamë të gjerë veturash të reja dhe të përdorura nga markat më të njohura si Audi, Mercedes-Benz, VW Volkswagen, BMW, Opel dhe më shumë.


Vetura në shitje


Merrjep.com-Tregu më i madh për vetura në shitje iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial të veturave, të gjeni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për vetura në shitje.


Zgjedhni nëse dëshironi të bleni vetura nga persona fizik apo auto biznese duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni vetura që iu përshtatet nevojave tuaja brenda pak minutave.


Shikoni shpalljet për vetura të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com.


Vetura me qera


Përveç shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura, MerrJep.com gjithashtu ju ofron mundësinë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura me qera në gjithë Kosovën.


Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke klikuar filtrin "Me qera" në kategorinë e veturave për të zgjedhur ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë vetura me qera.


Vetura të importuara në Kosovë


Në MerrJep gjithashtu mund të gjeni vetura të importuara nga vende të ndryshme të Europës. Në këtë kategori ka të listuara vetura të importuara nga Gjermania, Zvicrra, Austria dhe vende tjera europiane.

Mjafton që në kutinë e kërkimit të shkruani shtetin nga i cili është importuar vetura ose të shkruani fraza si "vetura nga Gjermania", "vetura nga Zvicrra" apo ndonjë shtet tjetër për të parë shpallje për vetura të importuara në Kosovë.
Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione