Shitja e makinave të blera në Kosovë ose të importuara nga jashtë

Acura , 1540
Aixam , 395
Alfa Romeo , 1929
Alpina , 316
Artega , 151
Audi , 21836
BAIC , 5
Bentley , 72
BMW , 15824
HTC , 1
Brilliance , 27
Bugatti , 68
Buick , 35
Cadillac , 100
Chevrolet , 598
Chrysler , 621
Citroën , 6198
Corvette , 23
Dacia , 203
Daewoo , 327
Daihatsu , 124
DeTomaso , 4
Dodge , 178
Ferrari , 75
Fiat , 8749
Ford , 9184
Great Wall , 31
GMC , 97
Grecav , 22
Honda , 493
Hummer , 51
Hyundai , 1515
Infiniti , 27
Isuzu , 137
Jaguar , 278
Jeep , 967
Kia , 1093
Königsegg , 15
KTM , 28
Lada , 186
Lancia , 306
Land Rover , 1321
Landwind , 4
Lexus , 30
Ligier , 5
Lincoln , 52
Lotus , 12
Maserati , 27
Maybach , 6
Mazda , 1016
Mercedes-Benz , 35601
MG , 90
MINI , 592
Mitsubishi , 1262
Morgan , 10
Nissan , 1989
NSU , 14
Oldsmobile , 13
Opel , 32893
Peugeot , 9937
Piaggio , 38
Plymouth , 12
Pontiac , 36
Porsche , 214
Proton , 22
Renault , 12134
Rover , 486
Saab , 175
Seat , 2846
Škoda , 1850
Smart , 820
Spyker , 2
Ssangyong , 154
Subaru , 75
Suzuki , 687
Talbot , 8
Tata , 45
Toyota , 1232
Trabant , 8
Triumph , 6
TVR , 62
UAZ , 7
VW Volkswagen , 103748
Volvo , 1088
Wartburg , 33
Wiesmann , 42
Yugo , 165
Zastava , 206

Vetura të përdorura dhe të reja në shitje. Gjej veturën ideale në mesin e mijëra shpalljeve ditore për vetura dhe makina. Ne iu ofrojmë mundësi të shumta zgjedhjeje të veturave të reja dhe të përdorura. Duke filluar nga modelet më të kërkuara të markave BMW, Audi, Mercedes, Opel, Ford e shumë të tjerë!

 

Dje 14:15
Linku:
,

shitet

13 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 21:23
Linku:
,

•Vw Golf VII 2.0 TDI Highline- LED -Me dogane -

11 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:47
Linku:
,

Audi A5 2012 S-LINE

11 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
24 Maj 16:43
Linku:
,

Nissan Qashqai 2.0 DCI 4x4 Tekna+

10 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 09:02
Linku:
,

Golf 7 2.0 BLUEMOTION

10 000 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 00:46 ,

MERCEDES-BENZ E250 CDI 4 MATIC 2014 204 PS

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

BMW F10 2010 AUTOMATIK 204 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

BMW M5 Motor 3.0 VITI 2005 M-Paket AUTOMATIK

6 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:46 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2012 ( PA DOGAN )

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

Mercedes A 170

2 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:46 ,

GOLF 7 GTD 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2015 184 PS

1 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:46 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 00:46 ,

GOLF 7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2013 DOGAN & HOMOLOGI

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

Mercedes Benz ML 350 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 00:46 ,

GOLF 7 1.6 TDI AUTOMATIK 2013 DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA MODELET

5 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
Sot 00:46 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

Viti: 2009
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 00:46 ,

MERCEDES-BENZ B200 CDI 2012 DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:46 ,

PASSAT B7 2.0 TDI AUTOMATIK DSG ( PA DOGAN )

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:46 ,

GOLF 7 1.6 TDI MANUAL 105 PS I DOGANUAR RKS

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 00:46 ,

BMW 318d Sport Line 2016 150 PS DOGAN & HOMOLOGIM

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

TIGUAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 2016 DOGAN & HOMOLOGI

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 00:46 ,

Shes Passat3

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 00:46 ,

☎️BLEJM VETURA NE TER KOSOVEN TE GJITHA LLOJET��

49 116 515 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 00:45 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 00:45 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAV NETER KOSOVEN

49 116 515 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

Shisni dhe bleni vetura në mesin e 300.000 shpalljeve për makina në gjithë Kosovën.

Merrjep.com-Tregu më i madh për tregti të sigurtë, iu mundëson të lidheni direkt me blerësin apo shitësin potencial, bleni vetura të reja dhe të përdorura si dhe të regjistroni shpallje falas për makinat që doni të shisni.

Zgjedhni nëse dëshironi të bleni veturën ideale për ju nga persona fizik apo kompani duke përdorur filtrat për kërkim. Përdorni filtrat për model të veturës, kilometrazhë, çmim, llojin e targave si dhe llojin e karburantit. Këto do të iu ndihmojnë të zgjedhni veturën që ju po kërkoni brenda pak minutave. 

Shikoni shpalljet për makina të reja dhe të përdorura nga markat e shumta të veturave të BMW, Audi, Mercedes, VW Volkswagen, Opel, dhe shumë marka të tjera të listuara në MerrJep.com 

 

Rent a Car/ Vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën

Përveq shpalljeve të shumta për vetura të reja dhe të përdorura të veturave dhe makinave të markave të ndryshme, MerrJep.com gjithashtu iu ofron mundësnë të kontaktoni me kompani të ndryshme "Rent a Car" për të marr vetura të ndryshme me qera në gjithë Kosovën.

Kërkoni në kutinë e kërkimit për vetura me qera në Prishtinë dhe gjithë Kosovën duke shënuar "Rent a Car" apo "Me qera" në kategorinë e veturave dhe zgjedhni ofertën dhe shikoni kushtet që kërkohen për të marrë veturë me qera.

Në fillim